Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacjiAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji
Tekst
Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji
E-book
31,50 
Szczegóły
Opis książki

Zabawny, a przy tym przejmujący zbeletryzowany opis pięciu lat pracy w japońskim przedsiębiorstwie. Jak zatrudnia się, pracuje i odchodzi z firmy w Japonii.

Trzydziestoletni bohater rozpoczyna pracę w firmie K. Okazuje się, że jest jedynym obcokrajowcem, pośród sześciuset pracowników korporacji. Musi dostosować się do nowych warunków i wymagań. Przywdziewa strój roboczy, przesiaduje długie godziny w biurze, bierze udział w naradach, wyjeżdża w delegacje i na wycieczki pracownicze, spędza weekendy z Prezesem i wieczory z kolegami z pracy.

Piotr Milewski – urodził się w 1975 roku w Chełmie, a wychował w Opolu. Studiował w Poznaniu, Wiedniu, Pasawie, Filadelfii, Sapporo i Otaru. Dziewięć lat spędził w Japonii. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Autor bestsellerowych książek Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej (2014) i Dzienniki japońskie. Zapiski z roku Królika i roku Konia (2015) oraz Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat (2018). Współautor książek Hokkaido – Japonia bez gejsz i samurajów (2006), Azja. Opowieści podróżne (2018) oraz Wyspa. Opowieści podróżne (2019). Trzykrotny laureat Nagrody Magellana Magazynu Literackiego „Książki”. Nominowany do nagrody magazynu „National Geographic Traveler”. Współpracuje z polskimi i japońskimi czasopismami oraz z prasą polonijną.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 09 lipca 2021
  • ISBN: 9788381399708
  • Lektor: Bartosz Głogowski
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Piotr Milewski "Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji
E-book
31,50 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora