Dziewczyny z DubajuTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Dziewczyny z Dubaju
Dziewczyny z Dubaju
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 70,90  56,72 
Dziewczyny z Dubaju
Dziewczyny z Dubaju
Audiobook
Czyta Filip Kosior
39,90  29,53 
Szczegóły
Opis książki

Cały świat należał do nich. Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint Tropez. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Tak wyglądało życie ekskluzywnych prostytutek z Polski. Były wśród nich modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki.

Podczas dwumiesięcznego seks – wyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Ich klientami byli nie tylko biznesmeni czy arabscy książęta, ale także polscy artyści i sportowcy.

Spełniały najbardziej skrywane fantazje seksualne bogatych mężczyzn. Nie wszystkie handlowały ciałem na własne życzenie. Część została podstępnie zwerbowana propozycją dobrze płatnej pracy w charakterze hostessy. Dopiero na miejscu, z dala od domu dowiadywały się, że chodzi o seks za pieniądze. Niektóre uciekały, inne skuszone perspektywą ogromnych pieniędzy decydowały się na wszystko.

Prowadziły podwójne życie. Miały partnerów, mężów i dzieci. Robiły wszystko, by w kraju nikt nie dowiedział się o ich drugim obliczu.

„Dziewczyny z Dubaju” odsłaniają świat dobrze prosperującego i świetnie zorganizowanego seks – biznesu. To świat klientów, ekskluzywnych prostytutek, wreszcie bezwzględnych i przebiegłych sutenerek., a wśród nich córki znanego muzyka rockowego.

To nie jest powieść o miłości. To książka o brudnym świecie ekskluzywnego seksu, narkotyków i bardzo dużych pieniędzy. To nie jest literacka fikcja. To wszystko zdarzyło się naprawdę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788394732523
  • Wydawca: Wydawnictwo DEADLINE
  • Spis treści
Piotr Krysiak "Dziewczyny z Dubaju" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Dziewczyny z Dubaju
Audiobook
Czyta Filip Kosior
39,90  29,53 
Lena Rapacz
21 grudnia 2020

Było głośno o tej książce, więc i ja postanowiłam po nią sięgnąć. «Dziewczyny z Dubaju» to doskonale napisana i prawdziwa do bólu lektura. Warto przeczytać i otworzyć oczy nie tylko na zachowanie dziewcząt w książce i ich intencje, ale także spojrzeć na zakłamanie i dwulicowość arabskich książąt. Luksusowe jachty, drogie samochody, najdroższe hotele czy najlepsze plaże w Dubaju – takie życie prowadzą bohaterki książki Piotra Krysiaka. Za sowite pieniądze stawały się ekskluzywnymi prostytutkami z Polski. Brudny świat i brudne pieniądze. Były wśród nich celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki. Autor opisuje całe zjawisko bez lukru czy owijania w bawełnę. Szokująca i uświadamiająca książka. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę