Wymazani z pamięci

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Wymazani z pamięci
Tekst
Wymazani z pamięci
E-book
32 
Szczegóły
Opis książki

Gdańska policja otrzymuje zgłoszenie o grupie błąkających się po ulicy dzieci w identycznych ubraniach. Okazuje się, że wszystkie były od dawna poszukiwane, ale poza tym nic ich nie łączy – są w różnym wieku, zaginęły w różnym czasie, w różnych miejscach i w różnych okolicznościach, które wciąż pozostają dla policji nierozwiązaną zagadką. Dzieci zgodnie twierdzą, że od czasu porwania nic nie pamiętają. Początkowa euforia rodziców powoli zmienia się w podejrzliwość i nieufność wobec odzyskanych dzieci – zmienionych, zupełnie nieprzypominających niewinnych pociech sprzed lat. Wkrótce wyłania się kolejna okoliczność: wszystkie panicznie boją się ciemności.

Piotr Borlik, rocznik 1986, inżynier po Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mistrz Holandii, a także laureat trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Otrzymał stypendium prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Autor kryminałów «Boska proporcja», «Materiał ludzki», «Białe kłamstwa» i «Zapłacz dla mnie».

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 listopada 2020
  • ISBN: 9788381694353
  • Lektor: Marcin Popczyński
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Piotr Borlik "Wymazani z pamięci" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Wymazani z pamięci
E-book
32 
Żaneta Kosnik
18 stycznia

"Wymazani z pamięci" to rewelacyjny thriller, od którego trudno było mi się oderwać. Miejscowa policja otrzymuje informację o chodzącej po ulicach grupie dzieci ubranych tak samo. Okazuje się, że te wszystkie dzieci były poszukiwane i zaginęły kilka lub kilkanaście lat temu. Były w różnym wieku, zaginęły w różnym czasie i w różnych miejscach. Mówią, że nic nie pamiętają, panicznie boją się też ciemności. Na jaw wychodzi jednak, że kłamią. Dzieci mają wspólną tajemnicę, której nie chcą ujawnić rodzicom czy policji. Czy uda się rozwikłać tą niecodzienną zagadkę? Książka ta niezwykle mnie zainteresowała. Jestem fanką tego typu thrillerów psychologicznych, bez rozlewu krwi, a jednak z odpowiednim dreszczykiem. Dająca do myślenia i świetnie przemyślana pozycja. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę