3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Jej sekret

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przyznaję – spieprzyłam sprawę.


Pierwszy błąd: poprosiłam Pete’a Barnidge’a o pracę.


Drugi błąd: zaakceptowałam jego ofertę, zamiast odrzucić ją na samym początku.


Trzeci błąd: to, że podczas rozmowy o pracę ukryłam przed nim ten jedyny okruch, który w całej mojej historyjce był prawdziwy...


Peter Barnidge… Od czego mam zacząć? Może od tego, że odkąd pracuje dla pana Bestsellerowego Autora, jego nazwisko funkcjonuje w moim słowniku jako przekleństwo. Uderzyłam się w palec? Barnidge jasny! Przekroczyłam stan konta? A niech to Barnidge! Kiedy zrozumiałam, że zakochałam się w swoim szefie? Co do Barnidge’a?!


Byłoby łatwiej, gdybym go nienawidziła… Zwłaszcza, że jest atrakcyjny w ten „zły” sposób. Jest niesamowicie gorący, ale mroczny. Tak pociągający, że za każdym razem, gdy na niego spojrzę, muszę się przeżegnać, bo jego widok wywołuje u mnie grzeszne myśli.


Skoro mowa o grzechach… Skłamałam na rozmowie o pracę. Ale jestem samotną matką i zrobię wszystko dla mojej córki, nawet będę utrzymywać ten mały sekret. Niestety małe sekrety mają tendencję do rośnięcia z upływem czasu… Zwłaszcza w okolicy Broni Masowego Uwodzenia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8215-100-8
  • Redaktor: Piotr Królak
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Penelope Bloom "Jej sekret" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Halina Suchy
19 października 2020

Seria «Owoców Pożądania» zrobiła na mnie spore wrażenie. Przeczytałam ją w mgnieniu oka i nieźle się uśmiałam. Sympatyczna opowieść o prozie życia i poszukiwaniu szczęścia. Samotnie wychowująca córkę Violet stara się jak może by powiązać koniec z końcem każdego miesiąca. Desperacko poszukuje tez pracy. Gdy w końcu udaje jej się znaleźć zajęcie pojawiają się inne komplikacje, które nie dadzą spokoju kobiecie. Bardzo polubiłam główną bohaterkę i śledziłam jej losy z zainteresowaniem. Świetna pozycja na poprawę humoru oraz relaks. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę