Jego przesyłkaAudio

Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Jego przesyłka
Jego przesyłka
E-book
34,90  26,52 
Szczegóły
Opis książki

Pikantna komedia romantyczna!


Jego paczuszka wylądowała w mojej skrzynce… Hej, spokojnie, mojej skrzynce POCZTOWEJ. I od chwili, kiedy zobaczyłam, co jest w środku, wiedziałam, że ta paczka powinna trafić do mojego gorącego sąsiada. Który najwyraźniej ma brudny sekret…


Niespecjalnie lubię koty, ale jestem trochę jak one – nie znoszę większości ludzi. Ale mój sąsiad nie jest jak większość ludzi.


Chodzi w koszulach zapiętych pod szyję, pachnie jak reklama Calvina Kleina i wygląda na takiego, co regularnie używa nici dentystycznej… Słowem – sprawia wrażenie, że ma swoje życie uporządkowane od początku do końca.


Pan Idealny, jeśli chcecie znać moje zdanie. I wtedy do tego obrazka wkracza jego długa, gruba paczka wciśnięta w moją skrzynkę pocztową. Ja wiem – to chore. Taka oczywista zagrywka. Przypadkowo otworzyłam tę paczkę i teraz jego brudny sekret gapi się mi prosto w twarz. I staje się jasne, że Pan Idealny wcale nie jest taki idealny… No kto by pomyślał?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 listopada 2020
  • ISBN: 978-83-8215-120-6
  • Lektor: Monika Chrzanowska
  • Redaktor: Robert Waliś
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Penelope Bloom "Jego przesyłka" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Jego przesyłka
E-book
34,90  26,52 
Książka należy do serii
«Objects of Attraction»
Jego przesyłka
Jej sekret
Jej ogródek
-5%
Olga Orlich
27 stycznia

"Jego przesyłka” to już czwarty tom serii Objects of Attraction, mimo to autorka nie zwalnia ani na moment. Pikantna komedia romantyczna. Lekkie pióro aktorki w połączeniu z fabułą i zabawnym językiem tworzy książkę idealną na odstresowanie. Zdecydowanie najlepsza część z całej serii! Pochłonęłam w jeden wieczór. Jeśli chcecie się pośmiać, to warto sięgnąć właśnie po tą pozycję. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę