3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Terapia zajęciowa. Rozdział 10

Tekst
Terapia zajęciowa osób z niepełnosprawnością intelektualną
Autor:
Z serii: Minibook
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

ROZDZIAŁ 10 Z PUBLIKACJI PT. "TERAPIA ZAJĘCIOWA" REDAKCJA NAUKOWA ANETA BAC. "Podręcznik przedstawia obszary pracy oraz kompetencje terapeuty zajęciowego, umożliwiające prowadzenie terapii zajęciowej  w zakresie szeroko pojętej adaptacji zajęć i środowiska do potrzeb konkretnej osoby w taki sposób, aby  dać jej możliwość uczestnictwa w zajęciach dla niej istotnych i ważnych, a przez to  przeciwdziałać dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu.

Zawiera teoretyczne podstawy terapii zajęciowej, a także opis artystycznych form stosowanych w praktyce terapeuty zajęciowego. W przystępnej i syntetycznej formie omawia możliwości i sposoby pracy z pacjentami w zależności od stwierdzonego schorzenia lub grupy wiekowej z opisami przypadków. Zamieszczone na końcu każdego rozdziału pytania sprawdzające ułatwiają utrwalenie poznanych treści.

Publikacja przedstawia treści zgodne ze standardami szkolenia i pracy terapeuty zajęciowego w Unii Europejskiej. Została przygotowana z myślą o studentach kierunku terapia zajęciowa oraz fizjoterapia. Będzie również  przydatna dla psychologów, pedagogów i asystentów osoby niepełnosprawnej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 marca 2019
"Terapia zajęciowa. Rozdział 10" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Minibook»
English for Laboratory Diagnosticians. Unit 7\/ Appendix 7
English for Laboratory Diagnosticians. Unit 2\/ Appendix 2
Мысли и парадоксы
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę