Tajemnica Marii MagdalenyTekst

Fakty i mity
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Od grzechu do świętości -Tajemnica Marii Magdaleny

 Autor książki Kto zabił Jezusa ukazuje w najnowszej publikacji tych, którzy pod sztandarami feminizmu i źle pojmowanej nowoczesności, zniekształcają prawdę o  Marii Magdalenie.

 W porywającym, rzetelnie udokumentowanym eseju autor staje w obronie treści Nowego Testamentu.

 TAJEMNICA MARII MAGDALENY nie jest  tylko próbą, odkłamania i obrony jednej z największych świętych w dziejach Kościoła katolickiego, ale przede wszystkim „apologetycznym wykładem wiary na temat autentyczności i historyczności Pisma Świętego” (Sławomir Cenckiewicz).

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
  • Rozmiar: 320 str. 2 ilustracje
Paweł Lisicki "Tajemnica Marii Magdaleny" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Najlepsza recenzja
H
09 kwietnia, 11:11Halina Kawczynska

Po rewelacyjnej publikacji Pawła Lisickiego «Kto zabił Jezusa?» sięgnęłam po «Tajemnice Marii Magdaleny». Tak jak i poprzednim razem, dostałam rzeczowa lekturę, która wprowadza polemikę z utartymi tezami kościelnymi, często opartymi na ideach politycznych, a nie historycznych faktach. Publikacja jest niełatwa w odbiorze, ale jak najbardziej warta mojego czasu. Sporo w niej również ironicznego humoru, niejednokrotnie wyśmiewającego poziom wiedzy dzisiejszych teologów. Na pewno sięgnę po kolejne książki autora. Polecam!

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków