Borderline.Tekst

Jak żyć z osobą o skrajnych emocjach
Autorzy:Paul Mason, Randi Kreger
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy ktoś, na kim ci zależy, raz uważa, ze jesteś wspaniały, a za chwilę twierdzi, że jesteś nic niewart? Czy jesteś bezpodstawnie obwiniany o wszystkie problemy w związku? Czy jesteś oskarżany o rzeczy, których nigdy nie zrobiłeś lub nie powiedziałeś? Czy zdarza ci się ukrywać, co naprawdę myślisz lub czujesz, ze strachu przed reakcją partnera lub nie chcąc ryzykować awantury? Czułość przeplatana ze złością, skrajne emocje. Czy masz wrażenie, że druga strona tobą manipuluje, okłamuje cię lub kontroluje? A może czujesz się jak ofiara szantażu emocjonalnego? Jeżeli na większość tych pytań odpowiedzią było «tak», być może masz kontakt z osobą cierpiącą na zaburzenie osobowości typu borderline. Zastanawiasz się jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem, gdy ktoś z bliskich cierpi na bordeline?

To jest książka dla ciebie.

Zawiera wiele historii rodzin i partnerów osób dotkniętych borderline, a także sprawdzonych wskazówek i porad, które możesz wprowadzić w życie praktycznie od zaraz. Dzięki niej zrozumiesz emocje, jakie wzbudzają u innych zachowania typowe dla borderline, a przede wszystkim nauczysz się radzić sobie z nimi. Będziesz podejmować decyzje dotyczące swojego życia i związków z ludźmi, kierując się własnymi potrzebami i pragnieniami, i uwierzysz w to, że można stworzyć zdrową, pełną miłości i szacunku relację z osobą ulegającą skrajnym emocjom.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 05 grudnia 2019
  • ISBN: 9788374895163
  • Tłumacz: Małgorzata Oleszczuk
  • Wydawca: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
  • Spis treści
Paul Mason "Borderline." — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?