Na ostrzu nożaAudio

Z serii: Ruchomy chaos #1
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Na ostrzu noża
Tekst
Na ostrzu noża
E-book
34  26,18 
Szczegóły
Opis książki

Pierwszy tom bestsellerowej trylogii Patricka Nessa. Na podstawie książki został nakręcony film z Daisy Ridley i Tomem Hollandem w rolach głównych, który wejdzie na ekrany kin w marcu 2021 roku.

Niezwykła podróż do świata, w którym nie ma kobiet, a wszystkie żywe stworzenia słyszą swoje myśli w niemilknącym strumieniu dźwięków, słów i obrazów zwanym Szumem.

Tood Hewitt jest jedynym chłopcem w osadzie pełnej mężczyzn. Odkąd osadnicy zostali zarażeni Szumem, Todd słyszy wszystko, co mężczyźni myślą, a oni słyszą wszystko, co myśli on. Za miesiąc ma stać się mężczyzną, ale wśród otaczającej go kakofonii orientuje się, że mieszkańcy osady coś przed nim ukrywają – coś tak strasznego, że Todd zmuszony jest uciec.

Ścigani przez wrogo nastawionych osadników, natrafia na dziwną, milczącą dziewczynę. Kim ona jest? I dlaczego nie została zabita przez chorobę, tak jak wszystkie inne kobiety w Nowym Świecie? W trakcie wspólnej podróży Todd będzie musiał oduczyć się wszystkiego, co zna, by zrozumieć, kim naprawdę jest.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 marca 2021
  • ISBN: 9788382022308
  • Tłumacz: Agnieszka Hałas
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
Patrick Ness "Na ostrzu noża" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Na ostrzu noża
E-book
34  26,18 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę