Odkryj się

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Odkryj się
Tekst
Odkryj się
E-book
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Postaw na proste i nieformalne podejście do klientów, dzięki czemu odkryjesz u nich zaskakujące pokłady lojalności i zaufania.

W czasach, kiedy uczy się sprzedawców manipulacji i wymyślnych technik sprzedaży, Patrick Lencioni – ceniony specjalista ds. zarządzania, konsultant, mówca i autor bestsellerów z listy „New York Timesa” – udowadnia, że nic tak nie wpływa pozytywnie na twój biznes, jak zaufanie klientów i granie z nimi w otwarte karty.

Po omówieniu takich tematów jak praca zespołowa, przywództwo czy zwiększanie zaangażowania pracowników Lencioni skupił się tym razem na swoim własnym rzemiośle: konsultingu i usługach.

Odkryj się to niezwykła historia konsultanta, który rozpaczliwie próbuje zintegrować dwie firmy o zupełnie odmiennym podejściu do klienta. Jedna z firm polega na całkowitej transparentności postępowania wobec klienta, druga skupia się na udowodnieniu swoich kompetencji, wiedzy i biegłości eksperckiej. W trakcie zarządzania procesem fuzji konsultant zmuszony jest pobrać nauki, które zmienią jego życie, choć zaakceptowanie ich nie przyjdzie mu łatwo.

Lencioni opisuje trzy lęki, które powodują, że usługodawcy – konsultanci, akwizytorzy, doradcy finansowi i wielu innych profesjonalistów zajmujących się długoterminową obsługą klienta – sami nieświadomie torpedują swoje wysiłki, aby zbudować zaufanie i lojalność klienta. Proponuje też praktyczne podejście, które pomoże nam owe lęki przezwyciężyć.

***

Pozostaw ego za drzwiami, usiądź wygodnie i przeczytaj Odkryj się. Książkę czyta się tak przyjemnie, że możesz skończyć ją za jednym posiedzeniem, ale jej przesłanie zapamiętasz na wieki.

Ken Blanchard, współautor Nowego Jednominutowego Menedżera

Na własnej skórze doświadczyłem, jak działa metoda odkrytych usług i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że ta książka zmieni sposób, w jaki patrzycie na obsługę klienta. Moim marzeniem jest, aby każdy z moich kontrahentów przeczytał tę pozycję i zastosował się do jej rad.

J. Miles Reiter, prezes i dyrektor zarządzający Driscoll’s

Lencioni napisał absolutnie niezbędny podręcznik o tym, jak budować związki w biznesie (i życiu prywatnym) które są szczere, owocne i trwałe. Odkryj się to książka, która musisz przeczytać.

Andy Lorenzen, starszy menedżer, pion zarządzania talentami w organizacji, Chick-fil-A, Inc.

Korzystając z prostego, ale niezwykle skutecznego modelu, stosowanego od kilkunastu lat przez jego firmę, Lencioni napisał książkę, która może okazać się najbardziej wciągającą i humorystyczną pozycją w jego dotychczasowym dorobku. Nie mogłem się od tej książki oderwać.

Mike Faith, prezes i dyrektor zarządzający Headsets.com, Inc.

***

Patrick Lencioni jest według „New York Timesa” świetnie sprzedającym się autorem książek biznesowych. Napisał ich osiem, w tym m.in. Pięć dysfunkcji pracy zespołowej oraz Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu. Jako założyciel i prezes firmy The Table Group doradza kadrze kierowniczej wielu organizacji, począwszy od wiodących firm z listy 500 magazynu „Fortune”, przez firmy dopiero rozpoczynające działalność, aż po organizacje non profit. Poza pisaniem książek Lencioni publikuje również w „Harvard Business Review”, „The Wall Street Journal”, „Fortune”, „Business Week” oraz „USA Today”.


Przypowieść

Część 1: Teoria

Wrogowie

O mnie

Okropny awans

Przyspieszenie

Opatrunek

Część 2: Praktyka

Kontakt

Pytania i odpowiedzi

Do rzeczy

Odkrycie

Dolewanie oliwy do ognia

Odwet

Zdanie relacji

Bałagan

Popis

Opowieści

Regeneracja

Oczekiwania

Drugie podejście

Rada

Część 3: Badania

Terapia wstrząsowa

Gratis

Konsekwencja

Szybkie czytanie

Niebezpieczeństwo

Przetwarzanie

Porada

Wytrzymałość

Jazda próbna

Pokora

Gorzka pigułka

Przygotowanie świadka

Część 4: Zeznania

Rozprawa

Przestępstwo

Wszystkie chwyty dozwolone

Cios poniżej pasa

Narada

Krzyżowy ogień pytań

Przedstawienie argumentów

Pierwszy lęk

Drugi lęk

Podstęp

Dalsze wyjaśnienia

Trzeci lęk

Karty na stół

Co podpowiada serce

Naprzód

Część 5: Model

O pochodzeniu modelu nagości

Zdefiniowanie nagich usług

Pokonanie trzech lęków

Nagość w szerszym zastosowaniu

O autorze

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 kwietnia 2020
  • Czas trwania: 5 godz. 10 min 22 sek.
  • ISBN: 978-83-8087-943-0
  • Lektor: Michał Staszczak
  • Wydawca: MT Biznes
  • Spis treści
Patrick Lencioni "Odkryj się" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Odkryj się
E-book
39,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę