Piętno rzekiTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Mercedes Thompson, kojot nie całkiem pospolity. Nie boi się złego wilka, ale pęka przed własną matką. Bohaterka pełną gębą. Nic dziwnego, że ciągle wpada w kłopoty po uszy.

Zawsze wiedziała, że jest inna. I nie chodziło tylko o to, że potrafi reperować silniki Volkswagenów. Mercy to zmiennokształtna. Cechę tę odziedziczyła po swoim ojcu. Nigdy nie poznała nikogo ze swojego gatunku. Aż do teraz.

Zło mieszka w dorzeczu rzeki Kolumbia – tylko jeden człowiek może mu stawić czoła. Mercy i jej towarzysz Wilkołak alfa, będą potrzebować jego pomocy. Jeśli chcą przeżyć…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 stycznia 2021
  • ISBN: 9788375747157
  • Tłumacz: Marek Najter
  • Wydawca: Fabryka Słów
  • Spis treści
Patricia Briggs "Piętno rzeki" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Seria z Mercedes Thompson»
Czas ciszy
Klątwa burzy
Ślad dymu
-5%
Justyna Jackowiak
17 marca

To chyba mój ulubiony tom serii. Tu możemy dowiedzieć się najwięcej o pochodzeniu Mercy. Zgłębiamy historię jej ojca oraz jej przodków. Spodobały klimaty folkloru native American. Powieść napisana wspaniale, budowała napięcie od początku do końca, wartka akcja, po prostu doskonała. Uwielbiam tę serię – jest lekka, ale potrafi nam dopiec, kiedy potrzeba. Nie zniechęca czytelnika, mimo że to już szósty tom i mam nadzieję, że tak pozostanie do samego końca.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę