Klątwa burzyTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W Mercedes Thompson-Hauptman nie ma nic zwyczajnego. Jest mechanikiem samochodowym, zmiennokształtną kojocicą i partnerką życiową przywódcy wilkołaczej watahy. Ale żadna z tych niecodziennych rzeczy nie jest źródłem jej obecnych kłopotów.

W obecne kłopoty wpakowała się bowiem całkiem samodzielnie – wchodząc na most i przyjmując na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Tri-Cities. Wszystko wyglądało prosto: miała od czasu do czasu złapać jakiegoś goblina-zabójcę, kozę-zombie czy trolla. Miała dopilnować, by na neutralnej ziemi ludzie mogli bezpiecznie pertraktować z istotami magicznymi.

Rzeczywistość udowodniła, że nikt nie jest bezpieczny. Doszło do konfrontacji pomiędzy przywódcami ludzi a Szarymi Panami, rządzącymi magicznym ludem.

Narasta konflikt. Zbliża się nieuniknione stracie.

Nadciąga burzowy jeździec, a imię jego Śmierć

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 02 października 2020
  • ISBN: 9788379646227
  • Tłumacz: Dominika Schimscheiner
  • Wydawca: Fabryka Słów
  • Spis treści
Patricia Briggs "Klątwa burzy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Seria z Mercedes Thompson»
Czas ciszy
Klątwa burzy
Ślad dymu
-5%
Klara Slawinska
29 listopada 2020

W końcu doczekałam się kolejnego tomu o przygodach Mercy Thompson. Bardzo lubię tę wybuchową bohaterkę i byłam ciekawa czym tym razem mnie zaskoczy. Patricie Briggs trzyma fason i nie zwalnia tempa, nawet w jedenastym tomie! Fabuła jest ciekawa, pokręcona i wciągająca, są i nowe przygody i postaci, ale Mercy pozostaje bez zmian. Książki tej autorki są niepowtarzalne, cała seria jest oryginalna i odpowiednia dla czytelnika w każdym wieku. Serdecznie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę