PromTekst

Z serii: Vestmanna #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Prom
Prom
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63  50,40 
Tekst
Prom
E-book
28  20,16 
Szczegóły
Audio
Prom
Audiobook
Czyta Marek Kalita
35  25,55 
Szczegóły
Opis książki

Dziewiczy rejs promu duńskich linii na Wyspy Owcze nie kończy się tak, jak powinien. Jednostka niespodziewanie zatrzymuje się na wodach przybrzeżnych archipelagu, gdzie sieci komórkowe nie mają zasięgu. Kontakt z załogą urywa się i wszystko wskazuje na to, że prom został uprowadzony.

Na pokładzie jest Katrine Ellegaard, duńska policjanta, która na własną rękę stara się ustalić, co się dzieje. Szybko przekonuje się, że wdrożono procedury awaryjne, uniemożliwiające przemieszczanie się między pokładami, a na statku prawdopodobnie znajdują się terroryści.

Tymczasem czekający na nią w Vestmannie Hallbjorn Olsen odkrywa, że wyjaśnienie sprawy może kryć się nie na promie, ale na archipelagu

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 22 kwietnia 2020
  • Rozmiar: 370 str. 5 ilustracji
  • ISBN: 9788327156624
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Remigiusz Mróz "Prom" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Prom
Audiobook
Czyta Marek Kalita
35  25,55 
Książka należy do serii
«Ślady Zbrodni»
Królestwo
Stąpając po linie
Czerwona zaraza, czarna śmierć
-5%
Józef Mruk
28 sierpnia 2020

Kolejny raz wracam do literatury Pana Remigiusza Mroza, tym razem w wydaniu miejsca akcji na Wyspach Owczych. Autor stworzył świetny, niepowtarzalny klimat grozy, który wciągnął mnie bez reszty i nie dawał się oderwać od czytania. Trzymająca w napięciu fabuła i jak zwykle zaskakujące zakończenie, jak przystało na Nesbo…ups! -Mroza;) Dostrzegam sporą inspirację zagranicznym autorem jednak uważam, że próba ta wyszła naszemu rodakowi wspaniale. Ostatnia część trylogii moim zdaniem najlepsza, gratuluję autorowi jego pomysłowości i talentu pisarskiego. Mróz to mój literacki pewnik, po prostu nigdy nie zawodzi. Gorąco zachęcam wszystkich wielbicieli mocnych wrażeń do przeczytania całej trylogii!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę