Enklawa

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Enklawa
Enklawa
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63  50,40 
Audio
Enklawa
Audiobook
Czyta Marek Kalita
35 
Szczegóły
Opis książki

Wyspy Owcze. Jedno z najbezpieczniejszych miejsc na świecie: od lat 80. doszło tu tylko do jednego morderstwa.  Farerzy żyją spokojnie i martwią się głównie tym, by w sezonie nie spadła liczba turystów.

Pewnej nocy wszystko się zmienia. W niewyjaśnionych okolicznościach znika nastolatka. Społeczność Vestmanny natychmiast organizuje poszukiwania, ale okazują się bezskuteczne. Sprawę przejmuje duńska policja, a cała historia wzbudza zainteresowanie mediów. Na jaw zaczynają wychodzić mroczne sekrety zamkniętej społeczności. Czy Wyspy Owcze to na pewno bezpieczna enklawa?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788327155092
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Remigiusz Mróz "Enklawa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Enklawa
Audiobook
Czyta Marek Kalita
35 
Książka należy do serii
«Ślady Zbrodni»
Stąpając po linie
Czerwona zaraza, czarna śmierć
Zazdrość
-5%
Chrystian Kohutek
30 grudnia 2020

“Enklawa” to wspaniała powieść kryminalna o wielu wątkach i niezwykle wartkiej akcji. Zagadka została tu skonstruowana w oparciu o klasyczny już motyw małej, zamkniętej społeczności. Historia wciągnęła mnie od początku i trzymała w napięciu do samego końca. To zdecydowanie jedna z lepszych lektur tego gatunku, które miałem przyjemność czytać w ostatnim czasie. Zdecydowanie polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę