Miłość, wolność, samotnośćAudio

Nowe spojrzenie na związki między ludźmi
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Miłość, wolność, samotność
Tekst
Miłość, wolność, samotność
E-book
29,99 
Szczegóły
Opis książki

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi, jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu, lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych. Książka pomaga zrozumieć, czym tak naprawdę jest miłość, i wyjaśnia, ze jedynie pełne zdemaskowanie lęków przed samotnością i wolnością sprawi, ze będziemy umieli godnie żyć obok drugiego człowieka i stworzyć zdrowy związek. Autor przekonuje, że miłość jest najlepszym sposobem na osiągnięcie spełnienia. Osho mówi: BĄDŹ SOBĄ. Nieustannie poznawaj siebie, zaakceptuj siebie, kochaj siebie. Nie bądź niczyją kopią. Masz własny, potężny i wyjątkowy potencjał – nigdy wcześniej nie było takiego jak ty człowieka i nie będzie nigdy w przyszłości. Pokochaj siebie, abyś mógł prawdziwie kochać innych.

Audiobook w interpretacji Iwony Milerskiej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 sierpnia 2020
  • ISBN: 9788381438131
  • Tłumacz: Bogusława Jurkievich
  • Lektor: Iwona Milerska
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Bhagwan Shree Rajneesh (Osho) "Miłość, wolność, samotność" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Miłość, wolność, samotność
E-book
29,99 
Kalina Surma
13 października 2020

O miłości słów parę… Fenomenalna pozycja indyjskiego duchownego, otwierająca umysł, zmieniająca światopogląd i skłaniająca do refleksji. O tym jak pięknym jest zjawiskiem i jak bardzo jeszcze jej nie rozumiemy. Pomaga odnaleźć nową perspektywę i pójść do przodu w wielu kwestiach. Książka dla wszystkich myślicieli, fanów filozofii i głębokich rozważań na temat nadrzędnych wartości życiowych. Wato sięgać po tego typu książki, to wspaniale spędzony czas i dobrze wydane pieniądze. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę