Oddaj albo giń!

Tekst
Z serii: Matylda Dominiczak #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Oddaj albo giń!
Oddaj albo giń!
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 65,30  52,24 
Oddaj albo giń!
Audio
Oddaj albo giń!
Audiobook
Czyta Mateusz Kwiecień
34,90 
Szczegóły
Opis książki

A podobno nie ma nic nudniejszego niż praca w bibliotece! Takie spostrzeżenie pojawiło się w głowie Matyldy Dominiczak, gdy stała nad leżącym w archiwum trupem jednego z czytelników, o którym mogła powiedzieć tylko tyle, że zazwyczaj nie zwracał książek w terminie. Jeszcze tego ranka niewinna bibliotekarka staje się główną podejrzaną w sprawie o zabójstwo.

Matylda nie zwykła pozostawiać w rękach innych osób tego, co da radę zrobić sama. Wbrew przeciwnościom losu, protestom męża, zakazom naczelnika policji i niechęci dyrektora biblioteki postanawia odkryć prawdę, a przynajmniej oczyścić się z zarzutów i podsunąć śledczym innego podejrzanego.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych «Natalii 5», «Cichy wielbiciel», «Były sobie świnki trzy» i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 lipca 2020
Olga Rudnicka "Oddaj albo giń!" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Oddaj albo giń!
Audiobook
Czyta Mateusz Kwiecień
34,90 
Książka należy do serii
«Matylda Dominiczak»
To nie jest mój mąż
Rączka rączkę myje
Na własną rękę
-5%
Natalia Galin
22 października 2020

Wspaniała opowieść i bardzo zabawna, postać Matyldy, czyli trzydziestopięcioletniej bibliotekarki, która poczuła, że jej przeznaczeniem jest zawód prywatnego detektywa. Kolejna powieść Olgi Rudnickiej to kryminał z humorem, od którego ciężko się oderwać. Lekka, miła i przyjemna, nie ma szans na nudę! Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę