Granat poproszęTekst

Z serii: Emilia Przecinek #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Granat poproszę
Granat poprosze
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 56,35  45,08 
Granat poproszę
Audio
Granat poprosze
Audiobook
Czyta Mirella Rogoza-Biel
29,95  22,16 
Szczegóły
Opis książki

Kiedy wszystko wali się na głowę, można zrobić tylko jedno – wziąć sprawy w swoje ręce!

Emilia Przecinek – ma trzydzieści dziewięć lat, sto pięćdziesiąt sześć i pół centymetra wzrostu oraz prawie dziesięć kilogramów nadwagi. Jest znaną autorką powieści romantycznych, a także matką dwojga nastoletnich dzieci i przykładną małżonką Cezarego, który postanawia zostać szczęśliwym mężem innej kobiety. Nie dość, że młodszej, to jeszcze wyższej, co szczególnie boli Emilię. 

Los nie sprzyja przyszłej rozwódce. Bank domaga się spłaty kredytu, kochanka męża zostaje znaleziona martwa, a rodzina, mimo że daje Emilii niepodważalne alibi, zdaje się nie wierzyć w jej niewinność. Jej reputacja zawodowa zaczyna się walić, a w dodatku mąż jest poszukiwany za defraudację. To zdecydowanie dużo za dużo jak na jedną małą kobietkę. 

Czyżby?

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 lipca 2020
Olga Rudnicka "Granat poproszę" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Granat poprosze
Audiobook
Czyta Mirella Rogoza-Biel
29,95  22,16 
Oliwia Lasek
15 czerwca 2020

Po książki Olgi Rudnickiej sięgam zazwyczaj już w ciemno. Dokładnie tak jak zawsze dostałam wspaniałą lekturę, która nie dawała mi się oderwać. «Granat poproszę!» to bardzo dobra komedia kryminalna, pełna świetnego, sytuacyjnego humoru. Autorka potrafi stworzyć wielobarwne, charyzmatyczne postacie, które dają się lubić. Bardzo przypadły mi do gustu przede wszystkim seniorki z charakterkiem oraz dzieciaki – Kropeczki, ale także niestandardowa główna bohaterka, która – krótko mówiąc – nie wpasowuje się we współczesne standardy urody. Teksty Rudnickiej emanują dystansem i poczuciem humoru, czyta się je błyskawicznie i bardzo przyjemnie. Świetna, kobieca lektura, doskonała na poprawę humoru i relaks. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę