Granat poprosze

Audio
Z serii: Emilia Przecinek #1
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

"Zdrada, martwa kochanka i oszczerstwo?

Nic tylko płakać... ze śmiechu!

Emilia Przecinek – lat trzydzieści dziewięć, sto pięćdziesiąt sześć i pół centymetra wzrostu, znana autorka romantycznych powieści, matka dwojga nastolatków, szczęśliwa mężatka. Wierzy w uczucie do grobowej deski, choć wie, że czasem miłość nie uskrzydla, lecz zasiada przed telewizorem i hoduje brzuszek. Przykładna żona Cezarego, który nagle postanawia zostać szczęśliwym mężem, ale innej kobiety (nie dość, że młodszej, to jeszcze wyższej, co szczególnie boli Emilię) i pozostawia swoją ślubną z niespłaconym kredytem hipotecznym, dwójką dzieci oraz teściową i matką na karku.

Los nie sprzyja przyszłej rozwódce. W dodatku jej reputacja zawodowa zaczyna się walić, gdyż z konta firmy, w której pracował wiarołomny małżonek, znika ogromna suma pieniędzy, a jego kochanka zostaje znaleziona martwa. W tej sytuacji można zrobić tylko jedno. Wziąć sprawy w swoje ręce.

"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 czerwca 2020
  • Czas trwania: 11 godz. 53 min 14 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-545-5
  • Lektor: Mirella Rogoza-Biel
  • Wydawca: Storybox
Olga Rudnicka "Granat poprosze" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Celina Maza
10 listopada 2020

Rewelacyjna książka, która łączy kryminał z komedią. Historia napisana jest lekkim i bardzo przyjemnym językiem co sprawia, że czyta się bardzo szybko. Znajdziemy tu mnóstwo zabawnych, niezwykle dynamicznych dialogów, przepełnionych sarkazmem i ciętymi ripostami, które powodują niekontrolowane wybuchy śmiechu. Autorka zadbała o doskonale wykreowane postacie z krwi i kości, które mają całą gamę wad i zalet, na dodatek co róż zaliczają różne wpadki. Nie da się ich nie polubić. Serdecznie polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę