3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Grzechy mojej siostry

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy chciałabyś być lepszą wersją siebie? Ile poświęcisz, by się nią stać?  Rita i Lila to siostry, które w dzieciństwie przeszły przez piekło przemocy domowej, jednak z czasem ich drogi rozeszły się, a siostrzana miłość została wystawiona na próbę.  Dorosłe już siostry próbują ułożyć sobie życie – wychodzą za mąż i starają się zapomnieć o traumatycznych przeżyciach. Niestety, z upływem czasu okazuje się, że nie zdołały uciec przed nieszczęściem, które nad nimi ciąży. 

Rita, będąca w trakcie sprawy rozwodowej nie przebiera w środkach, aby uwolnić się od dramatu rozgrywającego się w zaciszu jej domu.  Właśnie wtedy, po latach milczenia zjawia się w jej życiu Lila, która ujawnia, że jej mąż się nad nią znęca, a ona sama nie może złożyć pozwu o rozwód, bo jej małżonek jest nietykalny. Po latach rozłąki, na schodach ich rodzinnego domu, w którym siostry doznały tyle przemocy i smutku, Lila prosi Ritę, aby ta pomogła zabić jej męża. 

Kim tak naprawdę są siostry, co je łączy a co dzieli? Kto zginął, a kto zabił?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 lutego 2021
"Grzechy mojej siostry" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Karol Rejewski
26 marca 2021

Jeden z najlepszych thrillerów, jakie w życiu przeczytałem! Jest tu wszystko: rosnące napięcie, atmosfera grozy, intrygująca zagadka. Historia przedstawia dwie siostry – Ritę i Lilę, które nie miały za grosz pięknego i szczęśliwego dzieciństwa. Wychowywały się w rodzinie patologicznej. Gdy dorosły, ich drogi rozeszły się. Każda z nich wyszła za mąż, ale niestety i tym nie miały szczęścia. Mężowie okazali się draniami. Chcieli za wszelką cenę, uprzykrzyć im życie. Kiedy Rita wraca do rodzinnego domu i uważa, że w końcu może spokojnie odetchnąć, ktoś puka do drzwi. To Lila! Błaga i prosi siostrę o pomoc. Bardzo polecam. Obowiązkowa pozycja dla fana gatunku! I w dodatku debiut.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę