KryjówkaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Kryjówka
Kryjówka
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 64,80  51,84 
Kryjówka
Audio
Kryjówka
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
34,90 
Szczegóły
Opis książki

Jeden dzień, pomyślała, jedna chwila, jedna niewinna zabawa. Jak to jest, że ten dzień, ta chwila, ta zabawa wydają się nie mieć końca?

Caitlyn Sullivan ma zaledwie dziesięć lat, gdy zabawa w chowanego podczas rodzinnego spotkania na zawsze zmieni jej los.

Zdrada, której wtedy doświadczy, nada kształt jej życiu i sprawi, że następne lata będą nieustanną ucieczką przed następstwami traumy. Mimo to przyjdzie moment, gdy Caitlyn zda sobie sprawę, że jeśli nie chce po prostu przetrwać, lecz rozkwitnąć, powinna wrócić do rodzinnego domu i zmierzyć się z przeszłością.

Wspomnienie tamtego wieczoru być może nigdy nie przestanie jej ścigać, jednak Caitlyn musi zdecydować, czy liczy się to, przed czym uciekamy, czy to, kto nas znajdzie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 września 2020
  • ISBN: 9788381774932
  • Tłumacz: Danuta Śmierzchalska
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Nora Roberts "Kryjówka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Kryjówka
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
34,90 
Rozalia Flak
29 grudnia 2020

Bardzo lubię twórczość Nory Roberts :) Zawsze polecam znajomym, kiedy pytają co przeczytać :) W Kryjówce znajdziecie trochę romansu, kryminału, a także thrillera. Dziesięcioletnia dziewczynka zostaje porwana z rodzinnego domu. Nikt się nie spodziewa takiego obrotu sprawy… Nigdy się nie zawiodłam na książkach Nory Roberts, tak było i teraz. Polecam :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę