KryjówkaAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Kryjówka
Tekst
Kryjówka
E-book
29,90  20,93 
Szczegóły
Opis książki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Jeden dzień, pomyślała, jedna chwila, jedna niewinna zabawa. Jak to jest, że ten dzień, ta chwila, ta zabawa wydają się nie mieć końca?

Caitlyn Sullivan ma zaledwie dziesięć lat, gdy zabawa w chowanego podczas rodzinnego spotkania na zawsze zmieni jej los.

Zdrada, której wtedy doświadczy, nada kształt jej życiu i sprawi, że następne lata będą nieustanną ucieczką przed następstwami traumy. Mimo to przyjdzie moment, gdy Caitlyn zda sobie sprawę, że jeśli nie chce po prostu przetrwać, lecz rozkwitnąć, powinna wrócić do rodzinnego domu i zmierzyć się z przeszłością.

Wspomnienie tamtego wieczoru być może nigdy nie przestanie jej ścigać, jednak Caitlyn musi zdecydować, czy liczy się to, przed czym uciekamy, czy to, kto nas znajdzie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 września 2020
  • ISBN: 9788381774963
  • Tłumacz: Danuta Śmierzchalska
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Nora Roberts "Kryjówka" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Kryjówka
E-book
29,90  20,93 
Wanda Manka
29 listopada 2020

Bardzo lubię styl Pan Nory Roberts. Dla mnie jest to klasyka literatury obyczajowej i romansu. Jej najnowsza książka pt. «Kryjówka» nie była dla mnie wyjątkiem – jak zawsze autorka zapewniła mi świetną rozrywkę i wciągnęła w świat bohaterów na kilka dobrych godzin. Ciekawy wątek kryminalny i charyzmatyczna główna bohaterka. Przez dłuższy czas nie mogłam sobie wyobrazić jak zakończy się ta historia i oczywiście na końcu był element zaskoczenia. Serdecznie polecam zarówno tę jak i inne książki autorki. Dla mnie rewelacja!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę