Z każdym oddechem

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Nicholas Sparks za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

JEŚLI CHODZI O OPOWIEŚCI O MIŁOŚCI, NICHOLAS SPARKS JEST ICH NIEKWESTIONOWANYM KRÓLEMHope jest w rozterce. Skończyła 36 lat, od sześciu lat ma chłopaka, ale na ślub raczej się nie zanosi. Tymczasem u jej ojca właśnie zdiagnozowano poważną chorobę. Hope postanawia więc odciąć się od wszystkiego, spędzić tydzień w wakacyjnym domku w Sunset Beach i zastanowić się nad swoją przyszłością.


Tru, urodzony w Zimbabwe przewodnik safari, pojawia się w Sunset Beach, by poznać ojca i dowiedzieć się więcej o młodości matki.


Gdy ścieżki dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się krzyżują, wybucha pomiędzy nimi żarliwe uczucie. Wkrótce oboje staną przed trudnym wyborem: oddać się miłości czy spełnić obowiązek wobec rodziny? Posłuchać głosu serca czy rozsądku?Jego romantyczne opowieści pokochały kobiety na całym świecie. To autor, który jak nikt inny zna kobiecą duszę i kobiece potrzeby. Nic dziwnego, że jego powieści rozeszły się już w niemalże 120 milionach egzemplarzy, tłumaczone są na 50 języków, a wiele z nich zostało zekranizowanych. A sam Sparks jest nazywany królem powieści obyczajowych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-456-4
  • Redaktor: Maria Olejniczak-Skarsgard
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Nicholas Sparks "Z każdym oddechem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sabina Satkowska
12 maja 2020

Niekwestionowany król miłosnych opowieści. Kolejny raz książka pisarza tak mnie wciągnęła, że nie wiem gdzie podziały się te godziny spędzone na czytaniu. Wzruszająca i piękna historia o skrzynce na listy, która na zawsze odmieni życie Hope i Tru. Tradycyjny dylemat emocjonalny, zaufać sercu czy rozumowi oraz magiczna historia dwojga ludzi z dwóch różnych światów, których połączy coś pięknego. Jak zawsze jestem zachwycona po lekturze książki Sparksa, miałam chwilę przerwy od jego twórczości ale coś mi mówi, że od razu sięgnę po kolejną książkę autora. Poruszająca, wyciskająca łzy opowieść. Rewelacja, polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę