Bezpieczna przystańTekst

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Bezpieczna przystań
BEZPIECZNA PRZYSTAŃ
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,80  55,84 
Bezpieczna przystań
BEZPIECZNA PRZYSTAŃ
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Znakomity romans obyczajowy niekwestionowanego mistrza opowieści o  miłości, autora kilkunastu powieści, z których pokaźna część została  przeniesiona na ekran.


 Kiedy w niewielkim miasteczku Southport na południu USA pojawia się  tajemnicza młoda kobieta, mieszkańcy zadają sobie pytanie, co skłoniło  ją do rozpoczęcia życia w tym odizolowanym miejscu. Piękna, ale  zamknięta w sobie Katie, pracuje w lokalnej restauracji i wyraźnie unika  nawiązywania nowych znajomości. Udaje się jej zachować dystans do  momentu, w którym poznaje Alexa, właściciela sklepu i owdowiałego ojca  dwójki dzieci. Wbrew sobie, Katie coraz bardziej angażuje się w życie  rodziny. Ale nawet najczystsze uczucie nie odmieni jej przeszłości.  Kobieta miała dobry powód, by zmienić tożsamość i uciec z Bostonu.  Pogrzebała całe swoje dawne życie, by uciec przez brutalem, który  zamienił jej życie w piekło. Teraz musi zdecydować, czy żyć dalej  samotnie pod fałszywym imieniem, czy podjąć ryzyko i walczyć o własne  szczęście. To pierwsze pozwoli jej zapomnieć przeszłość i zapewni  bezpieczeństwo. To drugie da jej nadzieję na zbudowanie przyszłości.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 12 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-120-1
  • Tłumacz: Ewa Wojtczak
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Nicholas Sparks "Bezpieczna przystań" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
BEZPIECZNA PRZYSTAŃ
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę