3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Powrót

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nicholas Sparks powraca z najnowszą powieścią utrzymaną w duchu I wciąż ją kocham i Pamiętnika!


Ukrywający się przed światem lekarz oraz dwie kobiety, których sekrety zmienią jego życie…


Trevor Benson nie zamierzał wracać do miasteczka New Bern w Karolinie Północnej. Głównie dlatego, że nie przewidywał, że zostanie straszliwie ranny w wypadku podczas misji wojskowej, na której był lekarzem. I że wtedy odziedziczona po dziadku stara chata wyda mu się idealnym schronieniem.


Trevor nie przewidywał też, że w New Bern znajdzie kogoś, kto poruszy mu serce. Kiedy jednak spotyka Natalie, zastępczynię miejscowego szeryfa, nie może tak po prostu o niej zapomnieć. Ale nawet gdy wydaje się, że Natalie odwzajemnia jego uczucia, nadal pozostaje zadziwiająco odległa… A Trevor zastanawia się, co kobieta ukrywa.


Jego pobyt w New Bern dodatkowo komplikuje obecność ponurej nastolatki, Callie, która mieszka w przyczepie kempingowej przy drodze. Trevor ma nadzieję, że Callie wie coś o tajemniczej śmierci jego dziadka i za wszelką cenę próbuje wyciągnąć od niej wskazówki, które mogłyby rzucić na nią nowe światło.


Nieustępliwa chęć poznania prawdy pozwoli Trevorowi zrozumieć prawdziwe znaczenie miłości i przebaczenia. I da mu ważną lekcję – o tym, że w życiu, aby iść naprzód, często musimy wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 27 stycznia 2021
  • ISBN: 978-83-8215-431-3
  • Redaktor: Maria Olejniczak-Skarsgard
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Nicholas Sparks "Powrót" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Wiesława Maćkowia
15 marca 2021

"Powrót" to niesamowita powieść. Jeśli lubicie styl pisania Nicholasa Sparksa, to jest to typowa jego książka, w najlepszym jego wydaniu. Pisarz potrafi odpowiednio dobrać słowa, by nadać historii właściwy klimat i zabarwić ją odrobiną melancholii. Byłam zaciekawiona losami Trevora, Natalie i Callie do ostatniej strony i kibicowałam każdemu z bohaterów, by odnalazł w swoim życiu szczęście i spokój ducha, którego tak bardzo każdemu z nich brakowało. Z całego serca polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę