Dzień MatkiTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Rodziny się nie wybiera. Ale rodzina może wybrać ciebie.

Przez czternaście dni nikt się nie zainteresował zwłokami osiemdziesięcioczteroletniego Theodora Reifenratha. Gdy policja wreszcie się pojawia, Pia Sander i Oliver von Bodenstein odkrywają na posesji zmarłego szczątki kilku kobiet. Czy Reifenrath był seryjnym mordercą? W oczach sąsiadów on i jego żona Rita stanowili książkowy przykład rodziny zastępczej, oferującej dzieciom pozbawionym opieki dom pełen miłości. W wyniku śledztwa na jaw wychodzą jednak mroczne fakty: historia rodzonej córki Reifenrathów, która zmarła z przedawkowania narkotyków, utopionej w stawie dziewczyny z sąsiedztwa i tajemniczego samobójstwa Rity Reifenrath, której zwłok nigdy nie odnaleziono.

Kiedy kolejna kobieta przepada bez wieści, Pia mobilizuje wszystkie siły, by ją odnaleźć. Czy funkcjonariusze zdążą rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno? Czas jak zwykle działa na ich niekorzyść, ale muszą zrobić wszystko, żeby zdążyć przed Dniem Matki!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788380086302
  • Tłumacz: Anna Urban, Miłosz Urban
  • Wydawca: Media Rodzina
  • Spis treści
Nele Neuhaus "Dzień Matki" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Gorzka Czekolada»
W lesie
Finał Rosie
Piętno Katriny
-5%
Książka należy do serii
«Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff»
Zły wilk
Przyjaciele po grób
Dzień Matki
-5%
Nikola Makowska
09 czerwca 2020

Kolejny świetny kryminał, trzyma w napięciu i intryguje. Niezwykle realistycznie napisana historia zakopanych pod dywan sekretów rodzinnych sprzed laty, które pewnego dnia ujrzały światło dzienne, makabryczna prawda i wnikliwe, zagmatwane dochodzenie do prawdy. Mnóstwo zwrotów akcji, fantastyczny klimat i super skonstruowana intryga, to nie mój pierwszy kryminał tej autorki, a i tak do końca nie zorientowałam się jakie jest rozwiązanie. Książka całkiem pokaźnych rozmiarów, ale ani przez chwilę nie nudzi, przeciwnie – kiedy skończyłam czytać chciałam więcej! Nele Neuhaus niezmiennie trzyma rewelacyjny poziom w swoich powieściach, ciężko się oderwać od czytania. Gorąco polecam wszystkim miłośnikom kryminałów!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę