3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Utwory wybrane

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W zbiorze tym roi się od fantastycznych bestii, zwykłych ludzi o osobliwych mocach, dziwacznych ludzi o normalnych problemach, światów ponad naszym i światów pod nim, a także prawdziwego świata, który nie jest wcale tak prawdziwy, jak moglibyście sądzić. Niektóre historie na trzech stronach przemierzają osobliwe krainy, niektóre nie tyle się kończą, co urywają, a niektóre nie mają początku, po prostu przystają na chwilę czekając, aż je dogonicie. Niektóre opowieści zajmują całe miasto, inne jedną sypialnię. W niektórych pojawiają się zdarzenia z dzieciństwa i ich bardzo dorosłe konsekwencje, inne pokazują, co dzieje się, kiedy dorośli przestają rozumieć, co znaczy być dzieckiem. No i są też historie, które wypuszczają was z ostrzeżeniem, inne zaś tak bardzo porywają, że oderwanie się od nich zajmuje wiele dni.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 grudnia 2020
Neil Gaiman "Utwory wybrane" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Pola Marcinkiewicz
02 marca 2021

"Neil Gaiman: Wybór" obejmujący całą dotychczasową karierę autora, to fascynujący zbiór utworów jednego z najbardziej lubianych pisarzy świata, wyselekcjonywanych przez tych, którzy znają jego twórczość najlepiej: oddanych czytelników. Idealny punkt wyjściowy dla nowych przybyszów do gaimanowskiego świata, jak też prawdziwą skarbnicę dla starych i nowych fanów, do której będą mogli wracać po wielokroć.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę