Kosmiczne zachwytyTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Kosmiczne zachwyty
Kosmiczne zachwyty
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 61,98  49,58 
Kosmiczne zachwyty
Kosmiczne zachwyty
Audiobook
Czyta Wojciech Żołądkowicz
34,99 
Szczegóły
Opis książki

Czy można badać kosmos zwykłym kijem? Jaki kolor ma wszechświat? Czy stojąc na szczycie Mount Everestu, jesteśmy najdalej od środka Ziemi? Dlaczego wydostanie się z wnętrza Słońca zajmuje światłu aż milion lat? Czy w pasie asteroid faktycznie tak łatwo zaliczyć pozaziemską stłuczkę?

Na te i wiele innych rozpalających wyobraźnię kosmicznych pytań odpowiada w swojej książce słynny amerykański astrofizyk i znakomity popularyzator nauki Neil deGrasse Tyson.

Entuzjazm i pasja, z jaką Tyson opisuje wszechświat – ten bliski i ten odległy – udziela się milionom jego widzów i czytelników. Nawet najbardziej skomplikowane kosmiczne zjawiska stają się w jego ujęciu zrozumiałe i, co najważniejsze, fascynujące! Lektura „Kosmicznych zachwytów” – napisanej lekkim piórem książki pełnej zdumiewających faktów i wciągających opowieści – sprawi, że nocne wpatrywanie się w rozgwieżdżone niebo już nigdy nie będzie takie samo.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788366071551
  • Tłumacz: Dominika Braithwaite
  • Wydawca: Insignis Media
  • Spis treści
Neil Degrasse Tyson "Kosmiczne zachwyty" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Kosmiczne zachwyty
Audiobook
Czyta Wojciech Żołądkowicz
34,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę