Chłopaki z MarsaAudio

Autor:Naval
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Chłopaki z Marsa
Chłopaki z Marsa
E-book
38 
Szczegóły
Opis książki

GROM to nie jest logo, nazwa obiektu, muru czy uzbrojenia. GROM tworzą ludzie, ludzie z ogromną pasją.

Twórca GROM-u Generał Petelicki wiedział, że aby stworzyć tak elitarną jednostkę nie wystarczy przebrać ludzi w wypasione mundury, berety, wyposażyć w uzbrojenie, którego zazdrościł nam świat. Aby powstała nowa żołnierska jakość najważniejsza była zmiana mentalna.

Naval opowiada właśnie o takich ludziach, którzy z pasją, wielkim uporem, determinacją ową przemianę przeszli. Stali się elitą, zostali uznani za najbardziej skutecznych żołnierzy jednostek specjalnych. Ta książka to ukłon w stronę wszystkich tych, którzy przyczynili się do powstania nowej wojskowej jakości w naszym kraju.

To kolejna już książka Navala, która jest kontynuacją cyklu wspomnień z działań na wodach Zatoki Perskiej i Iraku. Chłopaki z Marsa znowu lądują w Iraku, misja stabilizacyjna przekształca się w brutalną wojnę. Nadżaf, Faludża, Mosul czy Karbala stały się miastami, w których trwały regularne bitwy. Wszędzie tam był GROM, po piętnastu latach przyszedł czas na opowieść, czas na prawdę o tamtej rzeczywistości.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 15 września 2020
  • Czas trwania: 7 godz. 45 min 17 sek.
  • ISBN: 9788311160460
  • Lektor: Maciej Więckowski
  • Wydawca: Bellona
  • Spis treści
Naval "Chłopaki z Marsa" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Chłopaki z Marsa
E-book
38 
Krystian Kolek
29 grudnia 2020

Moja ulubiona książka tego autora. Zdecydowanie polecam. Piękna historia pięknej przyjaźni. Udostępniłem już tę książkę znajomym i rodzicom.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę