3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zagubieni

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zagubieni
Zagubieni
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,80  51,04 
Zagubieni
Tekst
Zagubieni
E-book
29,90 
Szczegóły
Zagubieni
Audio
Zagubieni
Audiobook
Czyta Wojciech Masiak
33,90 
Szczegóły
Opis książki

Sonia i Mati nie znają się. Spotykają się przypadkowo na moście. Oboje w tym samym czasie postanowili odebrać sobie życie. Najpierw muszą jednak ustalić, które z nich skoczy pierwsze. Po całonocnej rozmowie nadal nie mogą się zdecydować, żadne z nich nie chce być tym drugim. Jedynym wyjściem wydaje się odroczenie samobójczego planu. I tak Sonia i Mati dają sobie miesiąc, by przekonać się, że może warto zaufać światu. A może i świat zaufa im?

W ten sposób dwójka desperatów rusza w podróż ku normalności, mierzonej coraz szerszym uśmiechem, spokojniejszym snem, dostrzeganiem małych, ale potrzebnych drobiazgów. I wreszcie – miłością.

Czasem bowiem wystarczy na chwilę się zatrzymać i zachwycić życiem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 maja 2020
  • Rozmiar: 230 str. 1 ilustracja
Natasza Socha "Zagubieni" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zagubieni
Audiobook
Czyta Wojciech Masiak
33,90 
Lucyna Zulawska
02 listopada 2020

Kolejna świetna książka tej autorki! Podejmuje ciekawe tematy, ma lekkie pióro, intrygujący język i styl. Historia przemyślana i doskonale dopracowana. Zaskakujące zakończenie, jak zawsze. Książkę czyta się dobrze, lekko, szybko. Sonia i Mati, to dwójka desperatów, którzy mają wszystkiego dość i nie widzą sensu w dalszym istnieniu. Znaleźli się przypadkowo w tym samym momencie na moście, z którego oboje chcą skoczyć, aby się zabić. Muszą jednak się dogadać, kto skacze pierwszy. Przegadali razem całą noc i postanawiają, że dają sobie miesiąc, aby się jeszcze nad tym zastanowić. Mati proponuje Soni, aby z nim zamieszkała. Historia na pierwszy rzut oka może brzmi niewiarygodnie i lekko banalnie, ale na mnie zrobiła piorunujące wrażenie. Z całego serca polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę