Zagubieni

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zagubieni
Tekst
Zagubieni
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Sonia i Mati nie znają się. Spotykają się przypadkowo na moście. Oboje w tym samym czasie postanowili odebrać sobie życie. Najpierw muszą jednak ustalić, które z nich skoczy pierwsze. Po całonocnej rozmowie nadal nie mogą się zdecydować, żadne z nich nie chce być tym drugim. Jedynym wyjściem wydaje się odroczenie samobójczego planu. I tak Sonia i Mati dają sobie miesiąc, by przekonać się, że może warto zaufać światu. A może i świat zaufa im?

W ten sposób dwójka desperatów rusza w podróż ku normalności, mierzonej coraz szerszym uśmiechem, spokojniejszym snem, dostrzeganiem małych, ale potrzebnych drobiazgów. I wreszcie – miłością.

Czasem bowiem wystarczy na chwilę się zatrzymać i zachwycić życiem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 03 czerwca 2020
  • ISBN: 9788381774635
  • Lektor: Wojciech Masiak
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Natasza Socha "Zagubieni" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zagubieni
E-book
29,90 
Angelika Ryll
26 października 2020

Jestem absolutnie zakochana w tej książce. Autorka urzekła mnie historią tej pary, aż nie chciałam kończyć czytania. Sonia i Mati spotykają się na moście gdy oboje chcą popełnić samobójstwo. Zaczynają ze sobą rozmawiać i poznawać się. Postanawiają dać życiu jeszcze miesiąc szansy. Jak skończy się ta historia? Przekonajcie się sami:) Świetna pozycja na relaks, przyjemny romans, idealny na wieczory, ja pochłonęłam w dwa. Polecam serdecznie!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę