(Nie)młodośćAudio

Czy kobiecość ma termin ważności?
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
(Nie)młodość
(Nie)młodość
E-book
27,90 
Szczegóły
Opis książki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

W «(Nie)młodości» po raz trzeci splatają się losy bohaterów sagi Nataszy Sochy. Tym razem muszą zmierzyć się z kolejnym fetyszem naszych czasów – młodością, zachowywaną wbrew rozsądkowi i za każdą cenę. Starość nie zdobywa lajków. Siwa nitka we włosach, zmarszczki wokół oczu i doświadczenie budzą co najmniej lekceważenie, częściej niechęć, czasem też wstręt. Ale jak w dwóch poprzednich powieściach – «(Nie)miłości» i «(Nie)piękności» – z przewrotnym „nie” w nawiasie – i tym razem zakończenie całkowicie was zaskoczy.

Klarysa większość życia ma już za sobą, ale kiedy trafia do domu opieki, rozpoczyna walkę nie tylko z atakującą ją chorobą, ale i ze starością.

Marta jest trzydziestolatką, właśnie traci pracę i wieloletnią przyjaźń. W desperacji chwyta się wszystkiego i chociaż nie lubi starych ludzi, podejmuje się pracy w domu opieki.

Benedykt to 28-letni nauczyciel tańca. Jego uczniami są seniorzy, którzy dzięki muzyce i ruchowi odzyskują nie tylko chęć do życia, ale i zyskują umiejętność pokonywania słabości. Ruch wyzwala ich od narzuconych przez codzienność granic. Pozwala je przekraczać, daje wolność i przepustkę do ostatnich chwil szczęścia.

Czy dialog między starością a młodością jest możliwy?…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788381772167
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Natasza Socha "(Nie)młodość" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
(Nie)młodość
E-book
27,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę