Bliźniaczka

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy istnieje siła, która byłaby w stanie rozerwać więzy siostrzanej miłości? Po rozwodzie rodziców drogi 10-letnich bliźniaczek Ivy i Iris się rozeszły. Ivy zamieszkała z ojcem, a Iris z matką. Ich losy splatają się ponownie po tym, jak kilka lat później w tragicznym wypadku ginie matka dziewczynek. Pogrążona w żałobie Iris wprowadza się do domu ojca i Ivy. Pierwsze tygodnie dziewczyna spędza w niemal całkowitej ciszy. Jedyną osobą, z którą dzieli swoje lęki, jest siostra. Ivy wyciąga do Iris pomocną dłoń, oferując jej wsparcie i zrozumienie. Czyżby los uśmiechnął się do niej, zsyłając jej bliźniaczkę – najcudowniejszą z pocieszycielek? Ivy obiecuje siostrze, że zawsze będą razem i nic nigdy ich nie rozłączy. Niespodziewanie jednak w jej życiu zaczynają się dziać dziwne rzeczy… Jej przyjaciele i chłopak, Tyler, są oczarowani Iris. Ivy czuje, że znika z własnego życia. A może to tylko jej wymysły związane z traumą po wypadku? Bo przecież wydarzył się wypadek, prawda…? Czy Ivy traci rozum, czy Iris faktycznie próbuje przejąć życie swojej siostry?…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 października 2020
  • Rozmiar: 360 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 9788382250152
  • Tłumacz: Karolina Pawlik
  • Wydawca: Wydawnictwo JK (Aha, Feeria)
  • Spis treści
Natasha Preston "Bliźniaczka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Helena Cieslewicz
30 grudnia 2020

Klimat powieści jest dość mroczny, a zakończenie nie pozostawi was obojętnych. Natasha Preston – jak w wielu swoich publikacjach – zabiera nas do świata niekoniecznie takiego, jak się wydaje. Tajemnice, które powoli odkrywa przed nami autorka, są wręcz nieprawdopodobne i mrożące krew w żyłach. W tym tkwi jej kunszt pisarski. Polecam z całego serca, warto przeczytać!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę