Jagodowa miłość. Tom 3. Zacznijmy jeszcze razTekst

Z serii: Jagodowa miłość #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Natalia Sońska po raz kolejny udowadnia, że w relacjach damsko-męskich zdarzają się gorzkie chwile, ale można je przezwyciężyć dzięki sile uczuć, bo prawdziwa miłość musi być słodka!


Wnętrze „Słodkiej” nadal wypełnia aromatyczny zapach wanilii i sernika. Lecz w życiu Jagody nadchodzą zmiany, które wpłyną na atmosferę jej ukochanej cukierni…

Kłopoty finansowe i przedłużająca się nieobecność właściciela stawiają pod znakiem zapytania dalsze losy „Słodkiej”. Wsparciem dla Jagody w trudnych chwilach jest Teodor – ich znajomość wykracza poza ramy przyjaźni i mężczyzna staje się dla Jagody bardzo ważny…

Gdy niespodziewanie, po kilku tygodniach nieobecności, w życiu Jagody znów pojawia się Tomasz, okazuje się, że jej uczucia wcale nie wygasły. Czy szczera rozmowa oraz kawałek sernika mogą nagle zmienić całe życie?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 września 2019
Natalia Sońska "Jagodowa miłość. Tom 3. Zacznijmy jeszcze raz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Jagodowa miłość»
Jagodowa miłość. Tom 3. Zacznijmy jeszcze raz
Zawsze możesz na mnie liczyć
Kochanie, wszystko będzie dobrze
-5%
Monika Kosiorek
02 lipca 2020

Zacznę od tego, że wszystkie trzy części bardzo mi się spodobały i serdecznie zachęcam do zapoznania się z całą serią, od początku :-) Bohaterka Jagoda prowadzi cukiernię, która nazywa się «Słodka». W cukierni tej poznaje Tomasza o czym dowiadujemy się w pierwszej części. Uwielbiam główną bohaterkę, to typ osoby, z którą mogłabym się zaprzyjaźnić, może dlatego z takim zapałem czytałam, co przyniesie jej los. Powieść czyta się bardzo przyjemnie ale zdecydowanie za szybko! Jest to powieść idealna na oderwanie się od codziennych problemów i zrelaksowanie! W ostatniej części bohaterka nadal ma wiele problemów, los jej nie oszczędza. Pojawia się wątek tajemniczy, a dokładniej detektywistyczny, napędzający fabułę i dodający nutki tajemniczości.. Tu autorka bardzo mnie zaskoczyła, muszę przyznać. Mam nadzieję, że jeszcze nie koniec przygód Jagody!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę