3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Nowa asystentka – opowiadanie erotyczne

Audio
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

„Stojąc w kolejce przy barze, poczuła na swoim nagim ramieniu dotyk.

– Hej – wyszeptała Kathy. – Miałam nadzieję, że przyjdziesz.

Jen odwróciła się szybko, zauważając, że Kathy patrzy na nią jakoś inaczej niż zwykle. Jej wzrok był bardziej zuchwały, a dłoń nadal znajdowała się na ramieniu jej szefowej. Jen odsunęła się impulsywnie i niepewnie uśmiechnęła.

– No wiesz, nie lubię takich imprez, ale wypada się pokazać – powiedziała sztywno, próbując wymazać z pamięci to, co przed chwilą się wydarzyło.

– Jasne. Do zobaczenia później. – Kathy mrugnęła do niej i wróciła do tłumu wołających ją asystentek, które siłą wyciągały ją na parkiet. Jen wzięła wino i wyszła na zewnątrz zapalić papierosa. „To niedorzeczne" – pomyślała. „Nie mogę pozwolić sobie na bliższe relacje z tą dziewczyną…"

Jen jest kobietą sukcesu, prowadząca własną agencję marketingową. Jej życie wypełnione jest głównie pracą. Nie ma wielu znajomych, a jej związki to przelotne romanse. Wszystko zmienia się, kiedy do jej firmy przychodzi nowa, piękna asystentka, która od pierwszego dnia budzi w niej uczucie pożądania. Czy Jen złamie dla niej zasady, którym podporządkowane było całe jej życie?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2021
  • ISBN: 9788726904352
  • Lektor: Joanna Derengowska
  • Wydawca: Saga Egmont
Natalia Malewska "Nowa asystentka – opowiadanie erotyczne" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę