Sukces. Odkryj ścieżkę bogacenia sięAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Oto wybrane prawa sukcesu, zwięźle omówione w jednym tomie! Precyzyjnie zaplanuj swoje działania i nie lękaj się porażek

 Zachowaj spokój umysłu, pielęgnuj samodyscyplinę i poddaj się autosugestii

 Rozpoznaj swoje słabości i pozbądź się ich

Mądrość zawarta w dziełach Napoleona Hilla przemieniła życie milionów ludzi. On sam pokazał własnym życiem, że można spełniać pragnienia sukcesu i bogactwa. Hill uczył się od najlepszych i szczodrze dzielił się wiedzą z innymi, ucząc sztuki przekuwania marzeń w rzeczywistość. Ta niewielka książeczka jest jedyną w swoim rodzaju kompilacją najdonioślejszych publikowanych i niepublikowanych tekstów mistrza, skrupulatnie dobranych przez Fundację Napoleona Hilla. Teraz w jednym miejscu znajdziesz zwarty wybór najważniejszych myśli i nauk Napoleona Hilla!
W czternastu rozdziałach znalazły się wybrane teksty Napoleona Hilla opisujące Prawa Sukcesu i metody ich wdrożenia we własnym życiu, aby dojść do majątku, którego pragniesz i na który zasługujesz. Przekonasz się, jak ważne jest niesienie pomocy bliźnim, i zainspirujesz się do tego, by stać się prawdziwym przywódcą. Dowiesz się, na czym naprawdę polega praca zespołowa i jak niezwykłą moc ma Złota Zasada. Wreszcie przekonasz się, w jaki sposób - jako bardzo bogaty człowiek - osiągniesz szczęście i rzeczywisty spokój umysłu!
Zwycięzca zawsze wytrwa, ale niewytrwały nigdy nie zwycięży! Harmonijnie współpracuj z ludźmi i podążaj ścieżką autentycznego przywództwa!

 Rozwijaj w sobie kontrolowaną uwagę, wytrwałość i emocjonalne bogactwo!

 Odnoś sukcesy dzięki entuzjazmowi, inicjatywie i skuteczności!Precyzyjnie planuj i gorąco pragnij, by Twój plan się powiódł!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 20 października 2020
  • Czas trwania: 3 godz. 08 min 01 sek.
  • ISBN: 978-83-283-7540-6
  • Lektor: Marcin Fugiel
  • Wydawca: Onepress
Napoleon Hill "Sukces. Odkryj ścieżkę bogacenia się" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę