Wypracuj nawyk zwycięstwa. Poznaj prawa rządzące sukcesemAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

"Poznaj zasady, którymi kierowali się najwybitniejsi ludzie sukcesu! Jak w praktyce korzystać z zasady wiary stosowanej

 Jak kształtować swoją przyjemną osobowość i dlaczego jest to takie ważne

 Jak wykorzystać kosmiczne prawo nawyku

Napoleon Hill udowodnił, że najwspanialsi ludzie sukcesu postępowali według określonych zasad. Przez dwadzieścia lat badał je i opisywał. Poznawszy podstawy powodzenia najważniejszych przedstawicieli ludzkości, Hill sam stał się człowiekiem sławnym, szanowanym i bogatym. Wielu czytelników jego prac również spełniło marzenia i osiągnęło upragniony sukces. Hill kontynuował swoją misję, pisał książki, wykładał, uczył, inspirował. W latach 50. XX wieku, kiedy był już na emeryturze, dał się namówić na serię wykładów radiowych. Kilka z nich wyemitowano w 1952 roku w małym miasteczku Paris w stanie Missouri. Audycje te zostałyby kompletnie zapomniane, gdyby nie Fundacja Hilla, która postanowiła zaprezentować je światu i przekazać następnym pokoleniom.
W tej książce znajdziesz niepublikowane dotąd transkrypcje audycji Hilla. Możesz się przekonać, w jaki sposób rozumiał on poszczególne prawa sukcesu. Dowiesz się, jak określić cel główny, jak myśleć precyzyjnie oraz dlaczego wiara stosowana jest potrzebna do osiągnięcia sukcesu. Odkryjesz ogromne znaczenie samodyscypliny i wytrwałości w dążeniu do celu, a także moc prawa nawyku. Poznasz piętnaście istotnych przyczyn porażki i dowiesz się, jak sobie z nimi poradzić. Wyznacz cel i wytrwale zmierzaj do niego!

 Określ swój cel: ma być jednoznaczny i konkretny

 Myśl precyzyjnie i nie bój się swojej intuicji

 Rozwijaj wytrwałość i ćwicz samodyscyplinęKształtuj swoje nawyki i osiągaj sukcesy!

"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 grudnia 2019
  • ISBN: 978-83-283-5758-7
  • Lektor: Marcin Fugiel
  • Wydawca: Onepress
Napoleon Hill "Wypracuj nawyk zwycięstwa. Poznaj prawa rządzące sukcesem" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę