Potyczki Rycerzy

Tekst
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

KRĄG CZARNOKSIĘŻNIKA ma wszystko, czego potrzeba książce, by odnieść natychmiastowy sukces: intrygi, kontrintrygi, tajemnicę, walecznych rycerzy i rozwijające się związki, a wśród nich złamane serca, oszustwa i zdrady. To świetna rozrywka na wiele godzin, która przemówi do każdej grupy wiekowej. Wszyscy fani fantasy powinni znaleźć dla niej miejsce w swojej biblioteczce. – Books and Movies Reviews, Roberto Mattos (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterów) Świetne rozrywkowe fantasy. – Kirkus Reviews (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterów) To początek czegoś, co warte będzie odnotowania. – San Francisco Book Review (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterów) POTYCZKI RYCERZY jest szesnastą częścią bestselerowego cyklu powieści KRĄG CZARNOKSIĘŻNIKA, który rozpoczyna WYPRAWA BOHATERÓW – księga pierwsza dostępna bezpłatnie, posiadająca ponad pięćset pięciogwiazdkowych komentarzy na stronie Amazon. W POTYCZKACH RYCERZY Thorgrin i jego bracia podążają przez morze śladem Guwayne’a na Wyspę Światła. Kiedy jednak dopływają na miejsce, zastają spustoszenie i konającego Ragona. Na wszystko jest już być może za późno. Darius zostaje sprowadzony do stolicy Imperium, na największą arenę w jej dziejach. Pobiera nauki u tajemniczego człowieka zdecydowanego stworzyć z niego wojownika i pomóc mu przetrwać to, co nieprawdopodobne. Stołeczna arena nie przypomina jednak niczego, co widział dotychczas. Potężni przeciwnicy mogą też okazać się dla niego nie do pokonania. Król i królowa Grani proszą Gwendolyn o przysługę i wciągają ją w zawiłe rodzinne sprawy i życie na królewskim dworze. Podejmuje się misji wydobycia na światło dzienne tajemnic, które mogą wpłynąć na przyszłość całej Grani i ocalić Thorgrina oraz Guwayne’a; Gwen drąży nazbyt głęboko i jej odkrycia wywołują w niej wstrząs. Więź między Erekiem i Alistair pogłębia się wraz z ich podróżą w górę rzeki. Płyną ku sercu Imperium zdecydowani znaleźć Volusię i ocalić Gwendolyn – tymczasem Godfrey i jego czereda sieją spustoszenie wewnątrz Volusii, kierowani żądzą zemsty za swoich przyjaciół. Volusia zaś przekonuje się na własnej skórze, z czym wiąże się władanie Imperium – gdy niestabilne miasto zostaje ze wszech stron oblężone przez wroga. Natchnione fantasy… To tylko początek doskonałej serii książek fantasy dla młodzieży. – Midwest Book Review (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterów) Przyjemne do czytania… cały czas chcesz się dowiedzieć co będzie dalej, więc książkę trudno odłożyć na bok – FantasyOnline. net (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterów) Pełne akcji… Pisarstwo Riece jest rzetelne i bardzo intrygujące. – Publishers Weekly (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterów)

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
16+
Data dodania do LitRes:
09 września 2019
Rozmiar:
230 str. 3 ilustracje
ISBN:
9781094303505
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Morgan Rice "Potyczki Rycerzy " — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Kręgu Czarnoksiężnika»
Przysięga Braci
Potyczki Rycerzy
Wyprawa Bohaterów
-5%

Отзывы 2

Сначала популярные
Viol

Wspaniała historia pobudzająca moja wyobraźnie, wciąż nowe sytuacje i miejsca. Przeczytałam wszystkie 17 książek poprostu je zjadlam . Historia towarzyszyła mi przez kilka tygodni każdego dnia i byłam zła ze się skończyła.

Z niecierpliwością czekam na dalsze losy bohaterów by znów zatopić się w innym czarodziejskim swiecie. Mam nadzieje ze następne części które obiecuje autorka pojawia się w niedalekiej przyszłości

Elżbieta Rzepecka

Część 16 jest pełna akcji i godnej podziwu wyobraźni autora, ale zastanawiam się, jak całość się skończy. Postacie są stopniowo zabijane, co jest w pewnym sensie rozczarowujące.. Podoba mi się ta historia jako całość i chciałabym otrzymać satysfakcjonujący koniec. Uwielbiam pomysły autora, pamiętajcie tylko, że aby rozkoszować się każdą chwilą tej powieści, zalecane jest rozpoczęcie czytania od pierwszego tomu, aby lepiej zrozumieć dynamikę postaci, a także mieć pełny pogląd na istotę tej historii.

Оставьте отзыв