Opętana

Tekst
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Rywal ZMIERZCHU oraz PAMIĘTNIKÓW WAMPIRÓW. Nie będziesz mógł oprzeć się chęci czytania do ostatniej strony. Jeśli jesteś miłośnikiem przygody, romansu i wampirów to ta książka jest właśnie dla ciebie! – Vampirebooksite. com (komentarz dotyczący Przemienionej) W OPĘTANEJ, szesnastoletnia Scarlet Paine spieszy na ratunek swej prawdziwej miłości, Sage’owi, zanim poniesie śmierć z rąk Nieśmiertelnych. Zrażona do swej rodziny i przyjaciół – mając zaledwie jedną noc, zanim Sage zostanie starty z powierzchni ziemi – jest zmuszona dokonać wyboru, czy jest gotowa poświęcić to wszystko dla niego. Caitlin i Caleb pędzą rozpaczliwie na ratunek swej córce, zdecydowani znaleźć sposób na wyleczenie Scarlet i skończenie z wampiryzmem raz na zawsze. Ich misja prowadzi do odkrywania coraz to nowych tajemnic, do odkrycia starożytnego, zaginionego miasta wampirów, ukrytego głęboko pod Sfinksem w Egipcie. To, co odkrywają, może na zawsze odmienić los rasy wampirów. Mimo wszystko − może już być za późno. Lud Nieśmiertelnych jest zdecydowany zabić Scarlet i Sage’a, podczas gdy Kyle w morderczym szale przemienia Vivian i wszystkich uczniów liceum w swoją armię wampirów i wyrusza, by zniszczyć całe miasto. W OPĘTANEJ, szokującym finale dwunastoczęściowego cyklu WAMPIRZYCH DZIENNIKÓW, Scarlet i Caitlin stają przed dramatycznym wyborem – który odmieni świat już na zawsze. Czy Scarlet zdobędzie się na ostateczne poświęcenie, by ocalić życie Sage’a? Czy Caitlin zrezygnuje ze wszystkiego, by uratować swoją córkę? Czy obydwie zaryzykują życie dla miłości?– Morgan Rice ponownie udowadnia, że jest wyjątkowo utalentowaną pisarką… Przemawia do szerokiego grona odbiorców, również młodych miłośników gatunku fantasy i opowieści o wampirach. Zakończyła cykl niespodziewanym obrotem wydarzeń, który pozostawił czytelnika w szoku …– The Romance Reviews (komentarz dotyczący części Kochany)

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
16+
Data dodania do LitRes:
10 września 2019
Rozmiar:
220 str. 6 ilustracji
ISBN:
9781632918239
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Morgan Rice "Opętana " — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Wampirzych Dzienników»
Upragniona
Zdradzona
Przemieniona
-5%

Отзывы 1

Сначала популярные
Elżbieta Przybylo

Przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem. W temacie wampirów ciężko jest stworzyć coś nowego, coś niesztampowego, ponieważ większość koncepcji gdzieś się już przewinęła. Niemniej jednak książka przyciąga, czyta się szybko i przyjemnie. Jesteś w niej, bierzesz czynny udział. Co dla mnie istotne, nie ma rozbudowanych opisów krajobrazów bądź miejsc. Z pewnością sięgnę po kolejny tom!

Оставьте отзыв