Rosyjska księżniczkaTekst

Z serii: Dziedzictwo MS #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Rosyjska księżniczka
Rosyjska księżniczka
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,80  47,84 
Rosyjska księżniczka
Audio
Rosyjska księżniczka
Audiobook
Czyta Agnieszka Michalska, Marcin Popczyński
34,90 
Szczegóły
Opis książki

Dwa zwaśnione gangi z różnych zakątków świata. Sojusz, za który najwyższą cenę zapłaci ona.


Sasza Askarowa, jedyna córka rosyjskiego mafiosa, to kobieta, z którą się nie zadziera. Wychowana twardą ręką w żelaznej dyscyplinie, teraz jest prawdziwą maszyną do zabijania. Kiedyś stanie na czele mafii na miejscu swojego ojca.


Antonio Morinello, syn włoskiego capo, ma Saszę na celowniku. Zrobi wszystko, żeby ją zdobyć. W ramach rozejmu między rodzinami zmusza jej ojca do oddania mu córki.


Sasza nie jest jednak typem kobiety, którą można sobie przekazywać jak trofeum. Czy ślub, który połączy te dwie rodziny, położy kres wojnie między rosyjską i włoską mafią?


_____


O autorce:


Monika Skabara – mama, żona, pisarka i… funkcjonariuszka Straży Granicznej. Kiedy nie pisze, trenuje karate, słucha starego rocka i maluje obrazy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 lipca 2020
  • ISBN: 978-83-66654-01-3
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Monika Skabara "Rosyjska księżniczka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Rosyjska księżniczka
Audiobook
Czyta Agnieszka Michalska, Marcin Popczyński
34,90 
Nadzieja Slominska
14 września 2020

Genialny debiut, który z pewnością na długo pozostanie mi w głowie! Bardzo polecam! «Rosyjska księżniczka» to książka z gatunku romansu mafijnego, których pojawia się sporo, aczkolwiek z pewnością jest to coś nowego, świeżego i baaardzo dobrego. Uwielbiam główną bohaterkę – twardą, niezależną, upartą babeczkę. Twardo stąpa po Ziemi, zawsze walczy do samego końca, a krew i rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Przez lata była zamknięta w internacie, gdzie wyrosła na głowę mafii rosyjskiej. Nie wie co to znaczy uśmiech, uczucie, zaufanie. Zna siedem języków, potrafi obsługiwać każdą możliwą broń :-) Must read!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę