3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Bezsenność

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Gdy śni ci się zawsze ten sam sen… sen, który mimo że nie jest typowym koszmarem, nie pozwala ci spać, wyrywając nawet z najgłębszego snu… sen, który zaczyna rządzić całym twoim życiem.

Gdzie szukałbyś pomocy? Jak próbowałbyś go wyjaśnić? Czy potrafiłbyś przewidzieć, do czego doprowadzi próba jego wyjaśnienia? Czy umiałbyś domyślić się, do jakiego miejsca cię zaprowadzi?

A może odpowiedź na te pytania nie jest tak oczywista, jak moglibyśmy się spodziewać? Może to, co uważamy za wytwór naszej podświadomości, ma znacznie większe znaczenie, niż moglibyśmy się spodziewać?

Monika Siuda (ur. w 1980 r.) pochodzi ze Złocieńca. W 2013 r. zadebiutowała powieścią «Tajemnica Niny». W 2014 r. ukazał się pierwszy kryminał Siudy ,"Dwudziesta szósta ofiara", stanowiący pierwszą część z cyklu powieści o detektywie Tomaszu. Kolejną książką z tej serii było «Wyznanie Agaty», z 2015 r. i ,"Uprowadzone" z 2016 r.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • Rozmiar: 440 str. 1 ilustracja
Monika Siuda "Bezsenność" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Faustyna Drag
29 stycznia 2021

"Bezsenność" to świetny thriller psychologiczny, który wciąga od pierwszej strony. Książka nieprzewidywalna praktycznie do końca. Autorka genialnie buduje napięcie. Bardzo polecam. Cała masa emocji gwarantowana! Dodam jeszcze, że jest to książka idealna dla fanów mocnych historii!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę