Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy. Komentarz

PDF
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy. Komentarz
Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy. Komentarz
E-book
119 
Szczegóły
Opis książki

W komentarzu w sposób przystępny, a jednocześnie kompleksowy, zaprezentowano skomplikowaną problematykę ochrony roszczeń pracowniczych. Uwzględniono dotychczasowy dorobek judykatury oraz nauki prawa pracy dotyczący tego zagadnienia. Opracowanie zawiera również szerokie odniesienia do aktów powiązanych z ustawą o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy, w szczególności do ustawy - Prawo upadłościowe, ustawy - Prawo restrukturyzacyjne i ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, oraz odniesienia do prawa europejskiego i międzynarodowego. Autorka przedstawia także analizę głównych założeń przyjętego w dniu 2.12.2016 r. projektu nowelizacji komentowanej ustawy przygotowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.


 Adresaci:

 Książka jest przeznaczona zarówno dla radców prawnych i adwokatów zajmujących się obsługą podmiotów gospodarczych, komorników, jak i menedżerów, przedsiębiorców, pracowników działów kadr w zakresie roszczeń pracowniczych. Zainteresuje też przedstawicieli nauki zajmujących się szeroko pojętą problematyką upadłości, likwidacji czy restrukturyzacji pracodawców, z którą może się wiązać wystąpienie niewypłacalności.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 978-83-8107-595-4
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Wolters Kluwer Polska SA
Monika Latos-Miłkowska "Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy. Komentarz" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Komentarze praktyczne»
Kodeks karny. Komentarz
Prawo autorskie. Komentarz
Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Komentarz
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę