3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Scenariusze przedstawień dla dzieci

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dziewięć inspirujących scenariuszy przedstawień, dzięki którym dzieci odkryją magię teatru.


Zupełnie nowa wersja przygód Kopciuszka, zaskakująca historia kowbojów, którzy wyruszają na poszukiwania Boga, czy nietypowe jasełka w formie teleturnieju – to tylko niektóre z dziewięciu propozycji przedstawień, które spodobają się rodzicom, nauczycielom i... oczywiście dzieciom! Pełne humoru, nowatorskie i uwspółcześnione teksty dostarczą wielu inspiracji i sprawią, że pierwsze próby aktorsko-teatralne staną się niezapomnianą przygodą, a nie nudnym obowiązkiem.

To wartościowa pomoc dydaktyczna dla nauczycieli, którzy nie lubią sztampowych rozwiązań i szukają czegoś nowego!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 09 marca 2019
"Scenariusze przedstawień dla dzieci" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Bogumiła Lady
07 maja 2020

Wspaniałe pomysły na dodatkowe materiały dydaktyczne dla nauczycieli lub propozycje dla rodziców na zabawę z dziećmi poprzez scenki. Dobrze znane nam bajki czy opowieści świąteczne w wydaniu pomysłowych scenariuszy, przygotowanych specjalnie, aby dzieci mogły bawić się w mini teatr. Teksty są oryginalne i napisane współczesnym językiem, na pewno będą stanowiły świetną zabawę i odskocznię od zapoznawania się z baśniami w codzienny, oklepany sposób, a także wyręczą dorosłych od główkowania nad podziałami na role. Serdecznie polecam, rewelacyjny sposób na naukę kultury i rozwój dziecka poprzez zabawę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę