3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Znamię Pytii

Tekst
Gdy przekleństwo staje się darem
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Znamię Pytii
Znamię Pytii
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 35,99  28,79 
Znamię Pytii
Znamię Pytii
Audiobook
Czyta Monika Chrzanowska
19,99 
Szczegóły
Opis książki

Znamię Pytii to powieść, której akcja przenosi czytelników w świat antyczny, przypominając zapomniane fakty, legendy, wierzenia i kulty.

Idalia, kryjąc przed światem swoje umiejętności, wiedzie nudną przepełnioną rutyną egzystencję.  Z bezpiecznego, pozornie monotonnego życia wyrywa ją Hannibal – elegancki starszy pan. Wkrótce do tej niecodziennej pary dołącza Murat – specjalista z zakresu historii starożytnej. Razem mają odnaleźć artefakt pozostawiony niegdyś przez mityczną Demeter.

Wspólnie spędzony czas rodzi sympatie i antypatie, które z każdym dniem coraz bardziej dzielą trójkę bohaterów. Niepokojące wizje sprawiają, iż Idalia zaczyna obawiać się o swoje życie. Z której strony nadejdzie śmiertelne zagrożenie?


Rekomendacje:

„Znamię Pytii wniesie w wasze życie trochę niecodzienności.

Pozostawi swoje Znamię w waszej pamięci oraz sercu. Magiczna powieść o niezwykłej sile kobiecości. Monika Hołyk-Arora po raz kolejny pokazała swój niesamowity kunszt.”

Lotta Czyta


„Wciągająca i magiczna powieść, w której współczesność przeplata się ze starożytnością. Jeżeli chcecie przenieść się w antyczny świat i podążać za tajemnicą oraz mityczną boginią to książka dla Was.”

Półki z Książkami

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7859-738-4
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Monika Hołyk-Arora "Znamię Pytii" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Znamię Pytii
Audiobook
Czyta Monika Chrzanowska
19,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę