F#. Zadania z funkcyjnego i imperatywnego programowania z przykładowymi rozwiązaniamiTekst

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

F#. Zadania z funkcyjnego i imperatywnego programowania z przykładowymi rozwiązaniami to książka zawierająca krótkie zadania o różnym stopniu trudności wraz z rozwiązaniami, których dokładne przeanalizowanie pozwoli szybko poznać gruntowne podstawy języka F#.

Publikacja zawiera ponad 90 krótkich i typowych zadań z funkcyjnego, imperatywnego oraz obiektowego programowania wraz z przykładowymi rozwiązaniami w postaci gotowych listingów programów spośród wybranych typowych zagadnień dotyczących języka F#. Wszystkie programy, o których mowa w tej książce, zostały skompilowane w bardzo nowoczesnym środowisku programistycznym firmy Microsoft Visual Studio Community 2019.

Książka jest adresowana do szerokiego grona osób, które dobrze znają paradygmat programowania imperatywnego oraz obiektowego i chcą bardzo szybko nauczyć się niezbędnych podstaw dotyczących programowania funkcyjnego.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 stycznia 2020
  • ISBN: 978-83-01-20992-6
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Spis treści
Mirosław J. Kubiak "F#. Zadania z funkcyjnego i imperatywnego programowania z przykładowymi rozwiązaniami" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę