Droga do Hollywood

Tekst
Z serii: Marrying a Tycoon #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dla Kate Holiday dzień ślubu siostry jest końcem jej marzeń. Od ponad roku bowiem jest zakochana w jej narzeczonym. Kate jest aktorką, ale smutek tego dnia bierze górę nad talentem, nie potrafi się uśmiechać. Jednak właśnie dzięki temu zwraca na siebie uwagę Blake’a Randalla, znanego producenta filmowego. Randall zaintrygowany zachowaniem Kate chce ją bliżej poznać i proponuje jej rolę w swoim nowym hollywoodzkim filmie…


Trzecia część miniserii.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 09 maja 2019
Miranda Lee "Droga do Hollywood" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Bogna Terlecka
22 lipca 2020

Lubię książki Pani Mirandy Lee. Poza pierwszoplanowym wątkiem miłosnym fabuła zawsze przeplata inny, ciekawy motyw dziejący się w tle. Tym razem historia opowiada o nieszczęśliwie zakochanej w narzeczonym swojej siostry Kate Holiday. Dziewczyna jest co prawda aktorką, ale ślub pary przerasta jej możliwości wchodzenia w rolę. Jej przygnębienie niespodziewanie zauważa jednak producent filmowy, jeden z gości wesela i postanawia bliżej poznać piękną nieznajomą. Randall jest oczarowany Kate i proponuje jej zagrać w jego nowej produkcji filmowej w Hollywood. Czytanie «Drogi do Hollywood» nie było długą przygodą, ale za to bardzo barwną i ciekawą. Wraz z Kate przeżywałam jej wzloty i upadki, kibicowałam do samego końca aby odnalazła swoje szczęście. Mogę z czystym sumieniem polecić tę książkę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę