Jak nie zwariować ze swoim dzieckiemAudio

0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane

Osoby, który wyszukiwały tego autora, słuchały również

Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem
Tekst
Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja, w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać
E-book
29,60  20,72 
Szczegóły
Opis książki

Kolejna książka autora bestsellera ""Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens"".


Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas wszystkich przyszłość? Jak uczy się mózg dziecka? Od czego zależy motywacja wewnętrzna? Jak tworzyć dzieciom warunki do uczenia się? Jak rozwijać potencjał waszych dzieci? Jak przejść od kultury nauczania do kultury uczenia się w szkole i w domu? Jak uczyć dzieci szczęścia? Co ma wspólnego miłość bezwarunkowa z edukacją? I w końcu dlaczego i jak rodzice mogą zmieniać edukację swoich dzieci?


""Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem"" nie tylko odpowiada na te i wiele innych pytań. Prezentuje także praktyczne i proste do wprowadzenia w domach oraz szkołach rozwiązania, dzięki którym wasze dzieci same będą się chciały uczyć i rozwijać. Pozwolą one wam i waszym dzieciom inaczej spojrzeć na edukację i dostrzec w niej to, co naprawdę istotne - a na co obecnie niemal zupełnie nie zwraca się uwagi w systemowym procesie edukacji. Mikołaj Marcela daje wskazówki, jak pomóc uczniom stać się szczęśliwymi i przekonanymi o własnej wartości ludźmi, którzy z nadzieją patrzą w przyszłość. Po lekturze tej książki nie będzie wam już nigdy straszne ani zdalne nauczanie, ani powrót waszych dzieci do publicznej szkoły, ani myśl o zmierzeniu się z edukacją domową. Przede wszystkim jednak przestaniecie toczyć z dziećmi nieustanne spory o naukę i nie będziecie już musieli z nimi wariować.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 03 kwietnia 2021
  • ISBN: 9788328715325
  • Lektor: Albert Osik
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Mikołaj Marcela "Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja, w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać
E-book
29,60  20,72 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę