Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Niezwykły i fascynujący przewodnik po nowej erze


Jak sobie radzimy jako cywilizacja? Czy coś przeoczyliśmy? Dlaczego istnieją tak głębokie podziały między społeczeństwami? Jak daleko może nas zaprowadzić duchowość i czy nauka to rzeczywiście klucz do postępu?


Często zadajemy sobie powyższe pytania, nawet nie oczekując odpowiedzi. A co jeśli te odpowiedzi istnieją? I gdzie ich szukać?


„Pozdrowienia z kosmosu” to fascynujące rozmowy bohatera słynnego „Sekretu”, Mike’a Dooley’a, i Franka – kolektywu ośmiu wysoko rozwiniętych istot przebywających w odległej galaktyce – którzy przemawiają za pośrednictwem medium Tracy Fraquhar. Istoty te wiedzą, przez co obecnie przechodzimy, ponieważ ich cywilizacja ten krok ma już za sobą. Niegdyś dotknięta takimi samymi wyzwaniami, przed którymi aktualnie stoimy, teraz osiągnęła punkt, w którym może zaoferować świadome i współczujące spojrzenie na nasze ziemskie próby, udręki i triumfy.


Czerpiąc z doświadczeń i mądrości cywilizacji Franka, odkryj prawdziwą nieograniczoną naturę Wszechświata i dowiedz się, co możemy zrobić, aby stworzyć lepszy świat – zaczynając od teraz.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 17 lipca 2020
  • ISBN: 978-83-66611-81-8
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Mike Dooley "Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę