Szkoła gry na fortepianieTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Niniejszy podręcznik przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających naukę gry na fortepianie. Oparty jest na programie nauczania zatwierdzonym przez Ministerstwo Kultury i Sztuki dla szkół muzycznych I st.

Odpowiednie ukształtowanie zawartych w nim problemów pozwoli w możliwie szybkim tempie opanować zamieszczony materiał, w tym podstawowe zasady muzyki.

Utwory zawarte w tej Szkole to najbardziej znane pozycje światowej literatury muzycznej, których wykonanie powinno sprawiać przyjemność zarówno grającemu, jak i słuchającemu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 marca 2019
Mieczysław Fryc "Szkoła gry na fortepianie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Lucyna Stroik
24 marca 2020

Mieczysław Fryc sporządził ciekawy podręcznik dla osób zaczynających grę na fortepianie. Publikacja zawiera najważniejsze zagadnienia i wskazówki, a także praktyczne ćwiczenia. Myślę, że dla początkujących muzyków wszystko jest klarownie i logicznie wyjaśnione, a język jest bardzo przystępny. Także wartościowy jako materiał do zajęć dla nauczycieli. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę