3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wspomnienia z Kalifornii

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Stefano i Anna Moretti pobrali się zaledwie rok temu, ale już zamierzają się rozwieść. Ona posądza jego o zdradę, on ją – że zawsze zależało jej tylko na jego majątku. Nie kontaktują się ze sobą i nie chcą się więcej widzieć, ale wszystko się zmienia, gdy Anna na skutek wypadku traci pamięć. Zapomina, że ma żal do Stefana. Pamięta tylko, jak bardzo jest w nim zakochana. Stefano chwilowo rezygnuje z planów rozwodowych i postanawia zaopiekować się żoną. Zabiera ją do ich domu w Kalifornii. Już po kilku wspólnych dniach nie jest pewien, czy chce, by Anna przypomniała sobie, co ich poróżniło…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Michelle Smart "Wspomnienia z Kalifornii" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Czesława Helminska
31 lipca 2020

"

Rewelacyjny romans! Na początku Anna była zszokowana, gdy straciła pamięć o minionym roku, a przez ten rok była żoną Stefano, playboya, z którym chciała się rozwieść. W międzyczasie Stefano był podekscytowany odkryciem amnezji u Anny, ponieważ ta publicznie go upokorzyła i zażądała ogromnej sumy pieniędzy, aby uregulować ich umowę rozwodową. Od tego czasu myślał, że Anna cały czas chciała tylko jego pieniędzy, nie czuła nic do niego. Główni bohaterowie są motorem napędowym tej historii. Miło jest przyglądać się tym dwóm upartym osiołkom próbującym zdobyć przewagę na każdym kroku. Ich osobowości zostały nam odpowiednio przedstawione, a postacie przeszły ciekawą drogę do przemiany. Podsumowując, Wspomnienia z Kalifornii to przyjemny i pełen wrażeń romans!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę