W gotyckim zamku

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pracująca dla fundacji charytatywnej Eva Bergen była pierwszą kobietą, która odmówiła Danielemu Pellegriniemu wspólnej nocy po pierwszej randce. Dlatego to właśnie ją Daniele poprosił o rękę, bo dopiero po ślubie będzie mógł odziedziczyć rodzinny zamek w Toskanii. Eva na pewno się w nim nie zakocha, a Daniele nie chciałby nikomu złamać serca. Nie przewidział, jak ta decyzja odmieni jego życie…Ostatnia część miniserii

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 czerwca 2019
Michelle Smart "W gotyckim zamku" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Bound to a Billionaire»
Buying His Bride Of Convenience
Claiming His One-Night Baby
Protecting His Defiant Innocent
-5%
Rozalia Klimowicz
13 kwietnia 2020

Tytułowy gotycki zamek, to przepiękna posiadłość w samym sercu słonecznej Toskanii, należąca do rodziny Pellegrinie, którą Daniele może odziedziczyć jedynie wstępując w związek małżeński. Młodemu, przystojnemu mężczyźnie nie śpieszno jednak do ślubnego kobierca, nie chce też nikogo wykorzystać by osiągnąć spadek i następnie złamać serca. Pewnego dnia Daniele spotyka Evę, która zupełnie odmieni jego życie, jednak Eva ma zupełnie inne plany na swoje życie. Polecam gorąco, ciekawy romans, wciągający i odprężający.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę